Ryzlink rýnský, Robinia, Pozdní sběr, 2016, Znovín Znojmo, 0.75 l

Ryzlink rýnský, Robinia, Pozdní sběr, 2016, Znovín Znojmo, 0.75 l
Země původu
Vlastnosti
ID produktu 14578
Oblast Morava
Podoblast Velkopavlovická
Výrobce Znovín Znojmo
Kategorie Pozdní sběr
Kolekce Robinia
Barva Bílé
Cukr Suché
Zařazení Tiché
Ročník 2016
Šarže 6317
Uzávěr Korkový uzávěr
Toto víno právě nemáme skladem. Pokud chcete ověřit jeho opětovnou dostupnost, zeptejte se nás (info@velkovinoteka.cz , 734 428 896). Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Znovín Znojmo. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Na dotaz
Podrobnosti

Robinia je exkluzivní značka mimořádných vín Znovínu Znojmo. Vína nazrávala ve velkých dřevěných akátových sudech, které podmalovávají chuť i vůni bílých vín jemně limetkovými a květinkovými tóny a dávají vínu strukturu a komplexnost. Robinia pseudoacacia L. je latinský název pro trnovník akát. Víno si vychutnejte ve svěží podobě, ale zcela určitě bude skvělé i v průběhu několika let.

Ocenění:

  • Grand Prix Vinex 2017 - zlatá medaile
  • Festwine 2017 - zlatá medaile
  • Sélections Mondiales des vn Canada 2017 - zlatá medaile
  • Národní soutěž vín 2019 - zlatá medaile
  • Concours Mondial Busel 2017 - stříbrná medaile
  • AWC Vienna 2017 - pečeť kvality
  • Vinař roku ČR 2019 - bronzová medaile

 

Doporučená teplota podávání: 10 - 12 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem. Víno je možné archivovat po dobu 7 - 9 let.

Zobrazit méněZobrazit více
Obec: Hustopeče
Trať: Na výsluní
Alkohol12,5 % obj
Kyseliny6,4 g/l
Zbytkový cukr6,8 g/l
Bezcukernatý extrakt22,7 g/l
Znovín Znojmo

Znovín Znojmo, a.s. se sídlem v Šatově je vinařství, které při výrobě vína snoubí tradici s novými technologiemi. Svou velikostí se řadí mezi střední vinařství. Denně prodá 17 tisíc lahví a z celkového množství vína, které se prodá v České republice patří Znovínu Znojmo 3,5 procenta. Společnost Znovín Znojmo se řídí heslem nezklamat zákazníka, nabízí široký sortiment vín a daří se jí udržovat stabilní kvalitu vín. Vinařství dává důraz na terroir, uvědomuje si v jak dokonalém prostředí se nacházejí jejich vinice, odkud pocházejí hrozny a vína z nich jsou unikátní a elegantní. Neexistuje téměř žádná významná výstava vín, kde by vína ze Znovína Znojmo nebodovala. Vinařství může být hrdé na své výsledky, ale přijímá je s pokorou a ví, že je stále co zlepšovat.