Ryzlink rýnský, Premium, Zemské, 2019, ZD Němčičky, 0.75 l

Ryzlink rýnský, Premium, Zemské, 2019, ZD Němčičky, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 15843
Oblast Morava
Výrobce ZD Němčičky
Kategorie Zemské
Kolekce Premium
Barva Bílé
Cukr Suché
Zařazení Tiché víno
Ročník 2019
CNM 21,2
Šarže 23-19
Uzávěr Korkový uzávěr
229 Kč 189 Kč bez DPH
Dostupnost:
Skladem 1 ks
Osobně v Modleticích:dnes Osobně v Praze: dnes po 17:30 Přepravní společností:zítra
Podrobnosti

Velice atraktivní a zajímavé víno, které zrálo 7 měsíců ve velkém dubovém sudu, díky čemuž víno získalo výraznou aromatiku lipového květu, angreštu a pomerančové kůry.

 

Doporučená teplota podávání: 10 - 12 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem. Víno je možné archivovat po dobu 2 - 3 let od lahvování.

Řada PREMIUM – tato kolekce zahrnuje pouze exkluzivní přívlastková vína a patří k tomu nejlepšímu, co může daný ročník nabídnout.

Alkohol12,5 % obj
Kyseliny6,6 g/l
Zbytkový cukr2,6 g/l
ZD Němčičky

ZD Němčičky patří mezi středně velké vinařství. Nachází se na Moravě v podoblasti Velkopavlovické, v centru Modrých hor. Vinařství obhospodařuje 124 hektarů vlastních vinic, které dávají vzniknout svěžím bílým a plným červeným vínům. Mottem vinařství je produkce vína z vlastních vinic. Vyjadřují tím přesvědčení, že kvalita vína vzniká ve vinici a určuje tím vztah ke krajině a odkazu našich předků. Pěstování hroznů probíhá na vysoké kvalitativní úrovni. Vína vypěstovaná na vinicích ZD Němčičky, dala již několikrát vznik vínům, které se zařadili mezi 100 nejlepších vín ČR.