Ryzlink rýnský, Pozdní sběr, 2018, Vinařství Maděřič, 0.75 l

Ryzlink rýnský, Pozdní sběr, 2018, Vinařství Maděřič, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 15854
Oblast Morava
Podoblast Velkopavlovická
Kategorie Pozdní sběr
Barva Bílé
Cukr Suché
Zařazení Tiché
Ročník 2018
Šarže 8121
Uzávěr Korkový uzávěr
Toto víno právě nemáme skladem. Pokud chcete ověřit jeho opětovnou dostupnost, zeptejte se nás (info@velkovinoteka.cz , 734 428 896). Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Vinařství Maděřič. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Na dotaz
Podrobnosti

Ocenění:

  • Král vín 2019 - stříbrná medaile

 

Doporučená teplota podávání: 10 - 12 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem.

 

Dobrodruh / vína s přívlastkem

Etiketu vína zdobí obrázek Dobrodruha. Ludvík Madeřič starší byl otcem Ludvy Maděřiče a mým dědou a taky prišel během kolektivizace o veškeré polnosti, dobytek i stroje. Rozhodl se užívat si života a počkat si na to dobré co život muže dát. Vždycky šetřil a dopřával si to na co je třeba delší čas, procestoval kraj světa. Na vína s přívlastkem se taky musí pomalu, jejich čas přijde jak na vinici, tak ve sklepě, je to vinařova práce s časem, co přináší plody.

Zobrazit méněZobrazit více
Obec: Velké Bílovice
Trať: Obory
Alkohol13,0 % obj
Kyseliny7,1 g/l
Zbytkový cukr0,4 g/l
Bezcukernatý extrakt27 g/l
Vinařství Maděřič

Vinařství Maděřič je malé rodinné vinařství, které začalo s pěstováním vína v roce 1993. Vyrobí za rok více než 350 tisíc litrů vína a jeho vinice se rozprostírají na cca 30 hektarech. Firma má své sídlo v obci Moravský Žižkov ve velkopavlovické podoblasti. Vinice jsou umístěny ve dvou viničních tratích- Prechov, Slovenské. Vinařství nabízí široký sortiment kvalitních vín, která by podle slov pana Maděřiče měly vnést do našeho života pohodu a radost.