Ryzlink rýnský, Pozdní sběr, 2017, Zlomek - Vávra, 0.75 l

-10 %
Ryzlink rýnský, Pozdní sběr, 2017, Zlomek - Vávra, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 14538
Oblast Morava
Podoblast Mikulovská
Výrobce Zlomek & Vávra
Kategorie Pozdní sběr
Kolekce Radost
Barva Bílé
Cukr Suché
Zařazení Tiché
Ročník 2017
Šarže 19/17
Uzávěr Korkový uzávěr
240 Kč
215 Kč s DPH
Dostupnost:
Skladem 13 ks
Osobně v Modleticích:
dnes
Osobně v Praze:
dnes po 17:30
Přepravní společností:
pondělí 27.5
Podrobnosti

Víno vyrobené metodou sur-lie. Tato prastará metoda spočívající v dlouhém míchání vína na jemných kvasničných kalech mu propůjčuje široký smyslový základ. Hned na první pocit Vás osloví slupka sušeného pomeranče. Víno, v jehož dlouhotrvající dochuti se meruňkový kefír doplňuje s jogurtem a džusovými kyselinami, je vhodné i karchivaci. Vaše zvědavost Vám to však nedovolí...

 

Doporučená teplota podávání: 10 - 12 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem. Víno je možné archivovat po dobu 2 - 4 let od lahvování.

 

Kolekce Radost

Intenzivní chutě a vůně, co potěší vaše smysly. S vínem totiž můžete cestovat. Stačí, když zavřete oči a vnímáte. Potom si představíte ledacos, třeba mandle v medu z vánočního trhu, citrusové plody z exotických zemí nebo chuť obyčejného chleba z uherskohradišťské pekárny U Jahodů. Pokud hledáte vína se silným charakterem, nechte se unášet řadou Radost.

Zobrazit méněZobrazit více
Obec: Novosedly
Trať: Slunečná
Alkohol12,0 % obj
Kyseliny8,2 g/l
Zbytkový cukr2 g/l
Bezcukernatý extrakt26,4 g/l
Zlomek & Vávra

Vínařství Zlomek & Vávra bylo založeno v roce 2008. Patří mezi rodinné vinařství a najdeme ho v samém srdci Slovácka, v Boršicích u Blatnice. Vinařství navazuje na dlouholetou tradici dvou vinařských rodin z úpatí Bílých Karpat. Rozloha vinic je 25 hektarů a leží na jižních a jihozápadních svazích slovacké vinařské podoblasti. Veškeré hrozny jsou sbírány ručně velmi reduktivní metodou a jsou té nejvyšší kvality. Vznikají tak přívlastková vína s typickým odrůdovým charakterem. Při výrobě vína používají moderní technologie společně s tradičními postupy. Důraz je kladen na šetrný přístup k hroznům a k vinicím. Vinařství Zlomek & Vávra charakterizuje osobní, rodinný a pečlivý přístup k vínu.