Ryzlink rýnský, Ledové víno, 2010, Vinařství Klubus, 0.2 l

Náš tip
Ryzlink rýnský, Ledové víno, 2010, Vinařství Klubus, 0.2 l
Země původu
Vlastnosti
ID produktu 15024
Oblast Morava
Podoblast Slovácká
Kategorie Ledové víno
Barva Bílé
Cukr Sladké
Zařazení Tiché
Ročník 2010
Šarže F1/10
Uzávěr Korkový uzávěr
Toto víno právě nemáme skladem. Pokud chcete ověřit jeho opětovnou dostupnost, zeptejte se nás (info@velkovinoteka.cz , 734 428 896). Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Vinařství Klubus. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Na dotaz
Podrobnosti

Víno jasně žluté barvy s medovými odlesky. Ve vůni je výrazná kombinace lučního medu a zralých citrusových plodů. Sklizením a zpracováním hroznů při teplotě hluboko pod bodem mrazu dostalo toto speciální víno plnou a dlouhotrvající chuť a nezaměnitelné aroma. Vhodné pro všechny milovníky sladších vín. Toto ledové víno získalo velkou zlatou medaili na mezinárodní soutěti vín v Jižní Africe, kde se utkalo 1500 vín z desetí zemí.

Doopručujeme podávat k sýrům s ušlechtilou plísní, sladkým dezertům, kachním nebo husím játrům na medu a především ke slavnostním příloežitostem.

Ocenění:

  • Michelangelo International Awards South Africa 2016 - velká zlatá medaile

 

Doporučená teplota podávání: 6 - 8 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem.

Zobrazit méněZobrazit více
Obec: Josefov
Trať: Kukvička
Alkohol10,0 % obj
Zbytkový cukr140 g/l
Vinařství Klubus

Vinařství Klubus je malé rodinné vinařství, které se nachází v podlužácké obci Josefov u Hodonína. Vinařství obhospodařuje přibližně 4 hektary vlastních vinic ve vyhlášené viniční trati Kukvička. Historie vinařství sahá do roku 1948, kdy rodina zakoupila pozemek pro vinohrad a položila tím pomyslně základní kámen současného vinařství. V roce 2004 proběhla rozsáhla modernizace vinařství a došlo k rozšíření ploch vinic a k výsadbě nových keřů. Poloha vinohradů s jedinečnou půdou ve viniční trati Kukvička s jižní až jihozápadní orientací umožňuje pěstovat a sklízet velice kvalitní hrozny. Vinařství zpracovává hrozny výhradně z vlastní produkce. Při výrobě vín jsou používány moderní technologie a tradiční osvědčené postupy. Víno je skladováno v nerezových tancích a některá vína zrají v dřevěných sudech.