Rybízák Levandulák, 0.75 l

-30 %
Rybízák Levandulák, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 16993
Výrobce Rybízák
Kategorie Ovocné víno
Barva Bílé
Cukr Polosladké
Zařazení Tiché víno
Uzávěr Korkový uzávěr
199 Kč
139 Kč s DPH
Dostupnost:
Skladem 14 ks
Osobně v Modleticích:
úterý 11.10
Osobně v Praze:
úterý 11.10 po 17:30
Přepravní společností:
středa 12.10
Podrobnosti

Na písničku od Hegerové a Hapky mladé holky už moc neslyší. Ale za Levandulákem se roztouženě otočí jako za Ryanem Goslingem. A co teprve, až odhodíte korek a ven se vyvalí ta omamná vůně levandulových polí. To se jim rovnou podlomí kolena. O chuti ani nemluvě, měli jsme co dělat, abychom to při výrobě všechno nevypili. Je to sakra návykové!

Na tomhle fialovém pokladu dřely naše zlatý český ručičky přímo v Provence. Rybízáčí banda se tam osobně vypravila urvat ty nejlepší kousky, aby výsledek stál za to a vy jste mohli ochutnat to nejlepší!

Na ty nejlepší věci se vyplatí si počkat, a tak Levanduláka před otevřením řádně vychlaďte.  Levandulák skvěle chutná i s pár kostkami ledu a alkoholickým míchaným drinkům propůjčí báječnou vůni i chuť.

 

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem.

Zobrazit méněZobrazit více
Alkohol11,0 % obj
Rybízák

Rybízák je rodinná firma založená v roce 2005. Za 15 let existence se vypracovala na největšího tuzemského výrobce kvalitních ovocných vín, která jsou vyráběza ze 100% ovoce bez použití umělých přísad. Vše začalo Rybízákem, ale v nabídce je mnoho dalších druhů ovocných vín včetně sezoních speciálů.