Rulandské šedé, Výběr z hroznů, 2018, Vinařství Hanzel, 0.75 l

Rulandské šedé, Výběr z hroznů, 2018, Vinařství Hanzel, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 14806
Oblast Morava
Podoblast Znojemská
Výrobce Vinařství Hanzel
Kategorie Výběr z hroznů
Barva Bílé
Cukr Polosladké
Zařazení Tiché
Ročník 2018
CNM 26,5
Šarže 6218
Uzávěr Korkový uzávěr
Toto víno právě nemáme skladem. Pokud chcete ověřit jeho opětovnou dostupnost, zeptejte se nás (info@velkovinoteka.cz , 734 428 896). Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Vinařství Hanzel. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Na dotaz
Podrobnosti

Harmonické víno, jehož jiskrná žluto-zelenkavá barva bude vyzráváním získávat na intenzitě. V plné vůni hledejte nasládlé ovocné tóny hrušky, medu, pomerančové kůry, másla a chlebovinky. Chuť je pro tuto odrůdu z viniční trati Lampelberg typická: plná, minerální, výrazně extraktivní, se stopami medu, kandovaného ovoce, s jemně slaným závěrem.

Doporučujeme podávat s jemnou paštikou z husích jater, telecím na grilu, nebo pečeným kuřetem s nádivkou.

 

Doporučená teplota podávání: 8 - 10°C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem. Víno je možné archivovat po dobu 3-5 let od lahvování.

Zobrazit méněZobrazit více
Obec: Vrbovec
Trať: Lampelberg
Alkohol12,5 % obj
Kyseliny7,2 g/l
Zbytkový cukr29,8 g/l
Vinařství Hanzel

Vinařství HANZEL navazuje na dlouholetou rodinnou tradici výroby vína, předávanou z generace na generaci. Cílem vinařství je výroba kvalitních přívlastkových vín z hroznů vypěstovaných na význačných viničních tratích v okolí Miroslavi, jako jsou např. Weinperky, ležící na úpatí Markova kopce, či Volné pole. Vína  jsou vyráběna tradičním způsobem za použití nejmodernější technologie, která zaručuje šetrné zpracování hroznů. Maximální důraz kladený na kvalitu hroznů a jejich šetrné zpracování dává těmto vínům výjimečný a osobitý charakter. Od roku 2014 je vinařství Hanzel součístí skupiny LAHOFER.