Rulandské šedé, Výběr z hroznů, 2016, Juřeník & Žďárský, 0.75 l

Rulandské šedé, Výběr z hroznů, 2016, Juřeník & Žďárský, 0.75 l
Země původu
Vlastnosti
ID produktu 15025
Oblast Morava
Podoblast Mikulovská
Kategorie Výběr z hroznů
Kolekce Klasik
Barva Bílé
Cukr Polosladké
Zařazení Tiché
Ročník 2016
Šarže 02-16
Uzávěr Korkový uzávěr
Toto víno právě nemáme skladem. Pokud chcete ověřit jeho opětovnou dostupnost, zeptejte se nás (info@velkovinoteka.cz , 734 428 896). Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Juřeník & Žďárský. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Na dotaz
Podrobnosti

Vychutnejte si toto elegantní víno s vyšším zbytkovým cukrem. Ve víně se projevu odrůdový charakter a maximálně šetrná peče, která mu byla věnována při výrobě.

Ocenění:

  • Národní soutěž vín 2017 - zlatá medaile

 

Doporučená teplota podávání: 10 - 12 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem.

 

Kolekce Klasik

Výroba vína je naše srdeční záležitost. Nevyrábíme žádné „voňavkya rychlokvašky“ . Necháváme plně vyniknut odrůdovému charakteru vín a dopřáváme jim potřebnýčas k přirozenému zrání. Téměř všechna vína necháváme minimálně do jara ležet na kvasničných kalech, které jim dodají plnou a bohatou chuť. Snažíme se s vínem pracovat harmonicky, s šetrnými zásahya minimálním použitím preparátů a síry.  Výsledkem je víno přirozené a od přírody dokonalé.

Zobrazit méněZobrazit více
Obec: Mikulov
Trať: Šibeniční vrch
Alkohol13,5 % obj
Kyseliny5,8 g/l
Zbytkový cukr22,3 g/l
Juřeník & Žďárský

Vinařství Juřeník & Žďárský bylo založeno kamarády Robinem a Honzou. Nejsme tradiční vinařství. Jsme mladé moderní vinařství založené na myšlence a touze obnovit vinařskou tradici na Uherskobrodsku, kam vinaření od nepaměti patří. Do našich vín se snažíme vtisknout kus sebe a lásky k tomu, co děláme. S roční produkcí okolo 20 000 lahví vín si můžeme dovolit se s nimi radovat a věnovat jim tu největší péči. Při jejich výrobě se snažíme neustále posouvat, učíme se novým věcem, pracujeme na sobě, zlepšujeme se a navyšujeme kvalitu našich vín. Nebojíme se zkoušet, experimentovat nebo se nechat inspirovat tisíce let starými metodami. Našim cílem je vyrábět vína přirozená s respektem k dané odrůdě. Našim mottem je: „S úctou k přírodě a tradici”