Rulandské šedé, Touha, Pozdní sběr, 2018, Vinařství Hrabal, 0.75 l

Rulandské šedé, Touha, Pozdní sběr, 2018, Vinařství Hrabal, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 14961
Oblast Morava
Podoblast Velkopavlovická
Kategorie Kabinet
Kolekce Touha
Barva Bílé
Cukr Polosuché
Zařazení Tiché
Šarže P4/18
Uzávěr Korkový uzávěr
Toto víno právě nemáme skladem. Pokud chcete ověřit jeho opětovnou dostupnost, zeptejte se nás (info@velkovinoteka.cz , 734 428 896). Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Vinařství Hrabal (Pelvins). Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Na dotaz
Podrobnosti

Víno s výrazným buketem vyzrálé hrušky a citrusového ovoce s jemným nádechem červeného grepu. Víno fermentuje v nerezových tancích.

Doporučujeme podávat ke kuřecím pokrmům, středně tvrdým sýrům

 

Doporučená teplota podávání: 10 - 12 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem.

Zobrazit méněZobrazit více
Obec: Velké Bílovice
Trať: Vinohrádky
Alkohol12,5 % obj
Kyseliny5,4 g/l
Zbytkový cukr11,5 g/l
Bezcukernatý extrakt21,8 g/l
Vinařství Hrabal (Pelvins)

Bratři Hrabalovi založili novou firmu i stejnojmennou značku s přesvědčením, že i na Moravě se mohou vyrábět vína světových parametrů. S příchodem nového tisíciletí jsme cítili potřebu v naší rodině udělat krok vpřed směrem k modernějšímu způsobu pěstování vinné révy a také udělat mnoho změn ve vlastní výrobě. Mnoho se od té doby změnilo. Co ale zůstalo, je důraz na zachování odrůdového, terroárního a čistého projevu vína. Každý rok se víc a víc zaměřujeme na obnovení přirozeného života ve vinici tak, abychom mohli sklízet hrozny s velkým potenciálem a lidem dávat na stůl přírodní plná a výrazná vína. Část našich vinic proto obhospodařujeme v režimu bio produkce.

Samostatná značka Pelvins, pod kterou vyráběla vína mladší generace rodiny Hrabalů, byla v roce 2019 začleněna přímo pod Rodinné vinařství Hrabal a tato vína tak najdete již pod jedním společným názvem.