Rulandské šedé, Genus Regis, Výběr z hroznů, 2019, Znovín Znojmo, 0.5 l

Rulandské šedé, Genus Regis, Výběr z hroznů, 2019, Znovín Znojmo, 0.5 l
Země původu
Vlastnosti
ID produktu 17079
Oblast Morava
Podoblast Velkopavlovická
Výrobce Znovín Znojmo
Kategorie Výběr z hroznů
Kolekce Genus Regis
Barva Bílé
Cukr Polosladké
Zařazení Tiché víno
Ročník 2019
Šarže 9371
Uzávěr Korkový uzávěr
Toto víno právě nemáme skladem. Pokud chcete ověřit jeho opětovnou dostupnost, zeptejte se nás (info@velkovinoteka.cz , 734 428 896). Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Znovín Znojmo. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Na dotaz
Podrobnosti

Potěšte se sametově hladkým a svůdně nasládlým Rulandským šedým ze severní části znojemské vinařské podoblasti. Ve vůni objevíte příjemné tóny po másle, medu a rozinkách. V ústech zaujme svou čistotou, svěžestí, jemnou minerálností a líbivou příchutí po banánech a vanilce. Víno má velmi dobré předpoklady k archivaci.

Ocenění:

  • Salon vín 2022 - zlatá medaile (100 nejlepších vín v ČR)
  • Národní soutěž vín 2021 - zlatá medaile

 

Doporučená teplota podávání: 10 - 12 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem. Víno je možné archivovat po dobu 5 - 7 let.

Zobrazit méněZobrazit více
Obec: Nosislav
Trať: Přední hory
Alkohol12,5 % obj
Kyseliny7,1 g/l
Zbytkový cukr28,4 g/l
Bezcukernatý extrakt24,6 g/l
Znovín Znojmo

Znovín Znojmo, a.s. se sídlem v Šatově je vinařství, které při výrobě vína snoubí tradici s novými technologiemi. Svou velikostí se řadí mezi střední vinařství. Denně prodá 17 tisíc lahví a z celkového množství vína, které se prodá v České republice patří Znovínu Znojmo 3,5 procenta. Společnost Znovín Znojmo se řídí heslem nezklamat zákazníka, nabízí široký sortiment vín a daří se jí udržovat stabilní kvalitu vín. Vinařství dává důraz na terroir, uvědomuje si v jak dokonalém prostředí se nacházejí jejich vinice, odkud pocházejí hrozny a vína z nich jsou unikátní a elegantní. Neexistuje téměř žádná významná výstava vín, kde by vína ze Znovína Znojmo nebodovala. Vinařství může být hrdé na své výsledky, ale přijímá je s pokorou a ví, že je stále co zlepšovat.