Rulandské šedé, Genus Regis, Výběr z hroznů, 2014, Znovín Znojmo, 0.5 l

Rulandské šedé, Genus Regis, Výběr z hroznů, 2014, Znovín Znojmo, 0.5 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 9636
Oblast Morava
Podoblast Znojemská
Výrobce Znovín Znojmo
Kategorie Výběr z hroznů
Kolekce Genus Regis
Barva Bílé
Cukr Polosladké
Zařazení Tiché
Ročník 2014
Šarže 4024
Uzávěr Korkový uzávěr
Toto zboží již není dostupné. Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Znovín Znojmo. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Nedostupné
Podrobnosti

Ušlechtilé polosladké Rulandské šedé zaujme ve vůni atraktivními tóny po rozinkách a medu. Zaznamenáte i typickou chlebovinku. V ústech potěší svůdný obsah zbytkového cukru vyvážený svěží kyselinou. Víno se vyznačuje dlouhou dochutí s příjemně ovocným projevem.

Obec: Šatov
Trať: Na Vinici

Alkohol: 12,0 % obj.
Zbytkový cukr: 31,2 g/l
Kyseliny: 6,9 g/l
Bezcukernatý extrakt: 33,0 g/l

Doporučená teplota podávání: 10 - 12 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem. Víno je možné archivovat po dobu 4 - 6 let.

Zobrazit méněZobrazit více
Obec: Šatov
Trať: Na Vinici
Alkohol12,0 % obj
Kyseliny6,9 g/l
Zbytkový cukr31,2 g/l
Bezcukernatý extrakt33 g/l
Znovín Znojmo

Znovín Znojmo, a.s. se sídlem v Šatově je vinařství, které při výrobě vína snoubí tradici s novými technologiemi. Svou velikostí se řadí mezi střední vinařství. Denně prodá 17 tisíc lahví a z celkového množství vína, které se prodá v České republice patří Znovínu Znojmo 3,5 procenta. Společnost Znovín Znojmo se řídí heslem nezklamat zákazníka, nabízí široký sortiment vín a daří se jí udržovat stabilní kvalitu vín. Vinařství dává důraz na terroir, uvědomuje si v jak dokonalém prostředí se nacházejí jejich vinice, odkud pocházejí hrozny a vína z nich jsou unikátní a elegantní. Neexistuje téměř žádná významná výstava vín, kde by vína ze Znovína Znojmo nebodovala. Vinařství může být hrdé na své výsledky, ale přijímá je s pokorou a ví, že je stále co zlepšovat.

Zákazníci k tomuto zboží kupují