Rulandské modré, Zemské, 2019, Znovín Znojmo, 0.75 l

-10 %
Rulandské modré, Zemské, 2019, Znovín Znojmo, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 16173
Oblast Morava
Podoblast Znojemská
Výrobce Znovín Znojmo
Kategorie Zemské
Barva Červené
Cukr Sladké
Zařazení Tiché
Ročník 2019
Šarže 9419
Uzávěr Korkový uzávěr
135 Kč s DPH
Dostupnost:
Skladem 49 ks
Osobně v Modleticích:
zítra
Osobně v Praze:
zítra po 17:30
Přepravní společností:
pozítří
Podrobnosti

Již několik let můžete z produkce vinařství Znovín Znojmo nakupovat a vychutnávat červené víno, u kterého bylo zastaveno kvašení a uchovali v něm tak vyšší obsah zbytkového cukru.Víno se vyznačuje příjemnou vůní po lesním ovoci nebo čokoládě. Po ochutnání potěší svůdná sladkost, líbivá tříslovina a sametově hladká dochuť. Lákavá je příchuť po vyzrálých višních.

Doporučujeme podávat nachlazené k čokoládovému dezertu nebo zvěřině.

 

Doporučená teplota podávání: 10 - 12 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem. Víno je možné archivovat po dobu 6 - 8 let od lahvování.

Zobrazit méněZobrazit více
Obec: Slup
Trať: Dívčí vrch
Alkohol12,0 % obj
Kyseliny4,2 g/l
Zbytkový cukr51,8 g/l
Bezcukernatý extrakt25,4 g/l
Znovín Znojmo

Znovín Znojmo, a.s. se sídlem v Šatově je vinařství, které při výrobě vína snoubí tradici s novými technologiemi. Svou velikostí se řadí mezi střední vinařství. Denně prodá 17 tisíc lahví a z celkového množství vína, které se prodá v České republice patří Znovínu Znojmo 3,5 procenta. Společnost Znovín Znojmo se řídí heslem nezklamat zákazníka, nabízí široký sortiment vín a daří se jí udržovat stabilní kvalitu vín. Vinařství dává důraz na terroir, uvědomuje si v jak dokonalém prostředí se nacházejí jejich vinice, odkud pocházejí hrozny a vína z nich jsou unikátní a elegantní. Neexistuje téměř žádná významná výstava vín, kde by vína ze Znovína Znojmo nebodovala. Vinařství může být hrdé na své výsledky, ale přijímá je s pokorou a ví, že je stále co zlepšovat.