Rulandské modré, Výběr z hroznů, 2017, Juřeník & Žďárský, 0.75 l

Náš tip
Rulandské modré, Výběr z hroznů, 2017, Juřeník & Žďárský, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 15028
Oblast Morava
Podoblast Velkopavlovická
Kategorie Výběr z hroznů
Kolekce Klasik
Barva Červené
Cukr Suché
Zařazení Tiché
Ročník 2017
Šarže 09-17
Uzávěr Korkový uzávěr
Toto víno právě nemáme skladem. Pokud chcete ověřit jeho opětovnou dostupnost, zeptejte se nás (info@velkovinoteka.cz , 734 428 896). Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Juřeník & Žďárský. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Na dotaz
Podrobnosti

Krásně elegantní a hladké víno s plnou chutí a jemnou tříslovinou. Víno zrálo 12 měsíců ve francouzských dřevěných sudech a je nefiltrované. Víno je mladé a má velký potenciál k delšímu zrání na lahvi. Ve víně se projevu odrůdový charakter a maximálně šetrná peče, která mu byla věnována při výrobě.

 

Doporučená teplota podávání: 16 - 18 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem.

 

Kolekce Klasik

Výroba vína je naše srdeční záležitost. Nevyrábíme žádné „voňavkya rychlokvašky“ . Necháváme plně vyniknut odrůdovému charakteru vín a dopřáváme jim potřebnýčas k přirozenému zrání. Téměř všechna vína necháváme minimálně do jara ležet na kvasničných kalech, které jim dodají plnou a bohatou chuť. Snažíme se s vínem pracovat harmonicky, s šetrnými zásahya minimálním použitím preparátů a síry.  Výsledkem je víno přirozené a od přírody dokonalé.

Zobrazit méněZobrazit více
Obec: Čejkovice
Trať: Niva hrbatá
Alkohol13,0 % obj
Kyseliny5,5 g/l
Zbytkový cukr0,04 g/l
Juřeník & Žďárský

Vinařství Juřeník & Žďárský bylo založeno kamarády Robinem a Honzou. Nejsme tradiční vinařství. Jsme mladé moderní vinařství založené na myšlence a touze obnovit vinařskou tradici na Uherskobrodsku, kam vinaření od nepaměti patří. Do našich vín se snažíme vtisknout kus sebe a lásky k tomu, co děláme. S roční produkcí okolo 20 000 lahví vín si můžeme dovolit se s nimi radovat a věnovat jim tu největší péči. Při jejich výrobě se snažíme neustále posouvat, učíme se novým věcem, pracujeme na sobě, zlepšujeme se a navyšujeme kvalitu našich vín. Nebojíme se zkoušet, experimentovat nebo se nechat inspirovat tisíce let starými metodami. Našim cílem je vyrábět vína přirozená s respektem k dané odrůdě. Našim mottem je: „S úctou k přírodě a tradici”