Rulandské modré, Kabinet, 2014, Château Lednice, 0.75 l

Rulandské modré, Kabinet, 2014, Château Lednice, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 10008
Oblast Morava
Podoblast Mikulovská
Výrobce Château Lednice
Kategorie Kabinet
Barva Růžové
Cukr Polosuché
Zařazení Tiché
Ročník 2014
Šarže L1422/4
Uzávěr Korkový uzávěr
Toto zboží již není dostupné. Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Château Lednice. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Nedostupné
Podrobnosti

Víno s rumělkově oranžovou barvou s odstínem cibulové slupky. Vůně se dá přirovnat k ovocnému meruňkovému jogurtu a v chuti se doplňují mírný zbytkový cukr a svěží kyselina. Víno působí dlouhým, plným dojmem s mandlovou dochutí.

Doporučujeme podávat k pokrmům z kuřecího masa, těstovinovým a zeleninovým salátům a k zeleninovým polévkám.

Obec: Lednice
Trať: Ve Starých

Alkohol: 11,0 % obj.
Zbytkový cukr: 12,2 g/l
Kyseliny: 7,4 g/l

Doporučená teplota podávání: 8 - 10 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem.

Zobrazit méněZobrazit více
Obec: Lednice
Trať: Ve Starých
Alkohol11,0 % obj
Kyseliny7,4 g/l
Zbytkový cukr12,2 g/l
Château Lednice

Vinice vinařství Château Lednice se rozkládají v oblasti Lednicko-valtického areálu. Nejrozšířenější odrůda, kterou společnost zpracovává je Rulandské šedé. Toto víno, které je pěstováno ve vyhlášených tratích Jižní svahy a U Cihelny ve Valticích dosahuje opravdových kvalit. Další důležitou odrůdou je Tramín červený z trati Ve Starých v Lednici. Vinařství Château Lednice vyrábí také víno z hroznů univerzitních vinic Mendelovy univerzity, zahradnické fakulty. Víno se pěstuje a zpracovává dle zásad integrované produkce tzn. ekologicky s úctou k přírodě. Víno, které firma vyrábí je dodáváno v typických lahvích typu Schlegel, do kterých je víno stáčeno odedávna. Vinařství je také provozovatelem zajímavého sklepního podzemí - Valtického Podzemí, které vzniklo rekonstrukcí části historických sklepů a jejich propojení. Sklepení má délku přes 700 metrů a můžete zde ochutnat všechna vína z vinařství Château Lednice. Společnost vystavuje svá vína na vinařských soutěžích doma i v zahraničí a pravidelně získává řadu ocenění.