LIKVIDACE SKLADU !!! - slevy až 50 %, více než 200 zlevněných položek

Rulandské bílé, Výběr z bobulí, 2016, Juřeník & Žďárský, 0.5 l

Rulandské bílé, Výběr z bobulí, 2016, Juřeník & Žďárský, 0.5 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 15217
Oblast Morava
Podoblast Mikulovská
Kategorie Výběr z bobulí
Kolekce Klasik
Barva Bílé
Cukr Polosladké
Zařazení Tiché víno
Ročník 2016
Šarže 07-16
Uzávěr Korkový uzávěr
na dotaz na dotaz
Tento produkt nelze zakoupit
Dostupnost:
Na dotaz
Podrobnosti

Vychutnejte si toto elagantní víno s vyšším zbytkovým cukrem, která má díky vysoké cukernatosti hroznů zachovalý příjemný obsah alkoholu. Ve víně se projevu odrůdový charakter a maximálně šetrná peče, která mu byla věnována při výrobě.

 

Doporučená teplota podávání: 10 - 12 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem.

 

Kolekce Klasik

Výroba vína je naše srdeční záležitost. Nevyrábíme žádné „voňavkya rychlokvašky“ . Necháváme plně vyniknut odrůdovému charakteru vín a dopřáváme jim potřebnýčas k přirozenému zrání. Téměř všechna vína necháváme minimálně do jara ležet na kvasničných kalech, které jim dodají plnou a bohatou chuť. Snažíme se s vínem pracovat harmonicky, s šetrnými zásahya minimálním použitím preparátů a síry.  Výsledkem je víno přirozené a od přírody dokonalé.

Obec: Perná
Trať: Levá Klentnická
Alkohol13,0 % obj
Kyseliny5,4 g/l
Zbytkový cukr37,4 g/l
Juřeník & Žďárský

Vinařství Juřeník & Žďárský bylo založeno kamarády Robinem a Honzou. Nejsme tradiční vinařství. Jsme mladé moderní vinařství založené na myšlence a touze obnovit vinařskou tradici na Uherskobrodsku, kam vinaření od nepaměti patří. Do našich vín se snažíme vtisknout kus sebe a lásky k tomu, co děláme. S roční produkcí okolo 20 000 lahví vín si můžeme dovolit se s nimi radovat a věnovat jim tu největší péči. Při jejich výrobě se snažíme neustále posouvat, učíme se novým věcem, pracujeme na sobě, zlepšujeme se a navyšujeme kvalitu našich vín. Nebojíme se zkoušet, experimentovat nebo se nechat inspirovat tisíce let starými metodami. Našim cílem je vyrábět vína přirozená s respektem k dané odrůdě. Našim mottem je: „S úctou k přírodě a tradici”

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení