Rulandské bílé - Battonage, Premium, Zemské, 2016, ZD Němčičky, 0.75 l

Rulandské bílé - Battonage, Premium, Zemské, 2016, ZD Němčičky, 0.75 l
Země původu
Vlastnosti
ID produktu 13772
Oblast Morava
Výrobce ZD Němčičky
Kategorie Zemské
Kolekce Premium
Barva Bílé
Cukr Polosuché
Zařazení Tiché
Ročník 2016
Šarže 9-16
Uzávěr Korkový uzávěr
Toto víno právě nemáme skladem. Pokud chcete ověřit jeho opětovnou dostupnost, zeptejte se nás (info@velkovinoteka.cz , 734 428 896). Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství ZD Němčičky. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Na dotaz
Podrobnosti

Toto víno po dobu pěti měsíců zrálo (při cíleným mícháním) na jemných kvasničních kalech. Ve vůni převládají sušené meruňky,žlutý meloun s jemným krémovým nádechem bílého toastu. Svěží víno s elegantním zbytkovým cukrem a dlouhou pikantní dochutí.

Ocenění:

  • IWC Texas USA 2018 - velká zlatá medaile
  • Salon vín 2019 - stříbrná medaile (400 nejlepších vín v ČR)

 

Doporučená teplota podávání: 10 - 12 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl šroubový uzávěr zalit vínem. Víno je možné archivovat po dobu 3 - 5 let od lahvování.

 

Řada PREMIUM – tato kolekce zahrnuje pouze exkluzivní přívlastková vína a patří k tomu nejlepšímu, co může daný ročník nabídnout.

Zobrazit méněZobrazit více
Alkohol13,5 % obj
Kyseliny7,3 g/l
Zbytkový cukr9,5 g/l
ZD Němčičky

ZD Němčičky patří mezi středně velké vinařství. Nachází se na Moravě v podoblasti Velkopavlovické, v centru Modrých hor. Vinařství obhospodařuje 124 hektarů vlastních vinic, které dávají vzniknout svěžím bílým a plným červeným vínům. Mottem vinařství je produkce vína z vlastních vinic. Vyjadřují tím přesvědčení, že kvalita vína vzniká ve vinici a určuje tím vztah ke krajině a odkazu našich předků. Pěstování hroznů probíhá na vysoké kvalitativní úrovni. Vína vypěstovaná na vinicích ZD Němčičky, dala již několikrát vznik vínům, které se zařadili mezi 100 nejlepších vín ČR.