Rivaner, Klasik, Zemské, 2021, ZD Němčičky, 0.75 l

Náš tip
Rivaner, Klasik, Zemské, 2021, ZD Němčičky, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 17203
Oblast Morava
Výrobce ZD Němčičky
Odruda Rivaner
Kategorie Zemské
Kolekce Klasik
Barva Bílé
Cukr Suché
Zařazení Tiché víno
Ročník 2021
Šarže 2-21-2
Uzávěr Šroubový uzávěr
165 Kč 136 Kč bez DPH
Dostupnost:
Skladem 8 ks
Osobně v Modleticích:zítra Osobně v Praze: zítra po 17:30 Přepravní společností:pozítří
Podrobnosti

Rivaner je kříženec odrůd Ryzlink rýnský a Madlenka královská, vyšlechtěný v roce 1882. Ale jistě ho znáte i pod názvem Müller Thurgau. Příjemná aromatika citrusů a lučního kvítí, svěží víno s dlouhou dochutí.

Doporučená teplota podávání: 10 - 12 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl šroubový uzávěr zalit vínem. Víno je možné archivovat po dobu 2 - 4 let od lahvování.

 

Řada KLASIK – je moderní řada převážně bílých a růžových vín. Vína jsou lahvována pod šroubový uzávěr, který umožní udržet vína mladá, šťavnatá, svěží a s vysokou primární aromatikou. Cukernatost hroznů při sběru je u řady Klasik 19 - 23° NM.

Alkohol11,5 % obj
Kyseliny6,5 g/l
Zbytkový cukr5,2 g/l
ZD Němčičky

ZD Němčičky patří mezi středně velké vinařství. Nachází se na Moravě v podoblasti Velkopavlovické, v centru Modrých hor. Vinařství obhospodařuje 124 hektarů vlastních vinic, které dávají vzniknout svěžím bílým a plným červeným vínům. Mottem vinařství je produkce vína z vlastních vinic. Vyjadřují tím přesvědčení, že kvalita vína vzniká ve vinici a určuje tím vztah ke krajině a odkazu našich předků. Pěstování hroznů probíhá na vysoké kvalitativní úrovni. Vína vypěstovaná na vinicích ZD Němčičky, dala již několikrát vznik vínům, které se zařadili mezi 100 nejlepších vín ČR.