Prosecco, Victor, Extra Dry, DOC, Contarini, 0.75 l

Prosecco, Victor, Extra Dry, DOC, Contarini, 0.75 l
Země původu
Vlastnosti
ID produktu 13794
Země Itálie
Oblast Veneto
Výrobce Contarini
Odruda Glera
Kategorie DOC
Kolekce Victor
Barva Bílé
Cukr Extra dry
Zařazení Šumivé
Uzávěr Korkový uzávěr
Toto víno právě nemáme skladem. Pokud chcete ověřit jeho opětovnou dostupnost, zeptejte se nás (info@velkovinoteka.cz , 734 428 896). Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Contarini. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Na dotaz
Podrobnosti

Šumivé víno světle zlaté barvy s jemnými zelenkavými odstíny a elegantním perlením. Ve vůni je toto Prosecco jemné, s delikátním vjemem květů akátu. Chuť je svěží, hladká a obzvláště ovocná. Zvláště suché, dobře vyvážené víno se svěžím a dlouhotrvajícím dozvukem a excelentním perlením.

Ocenění:

  • Prague Wine Trophy 2018 - zlatá medaile

 

Doporučená teplota podávání: 6 - 8 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem.

Zobrazit méněZobrazit více
Alkohol11,0 % obj
Contarini

Vinařství Contarini bylo založeno a je stále hluboce zakořeněno v italském Coneglianu, kde vše připomíná vůni vína. Nesmazatelné stopy staletých tradic vinařství vytvořily srdce a duši jedné z nejkrásnějších a nejvíce okázalých krajin v Itálii. Hlavním krédem vinařstvní Contarini je dohled na všechny fáze výrobního cyklu svých vín: krok za krokem se věnuje pečlivá pozornost monitorování celého procesu - od pěstování vinné révy, přes její přeměnu, až po konečný produkt. Maximální péče a snaha o kvalitu vín jsou pro vinařství umění samo o sobě. Tajemství značky Contarini spočívá v probíhajícím dialogu mezi minulostí, současností a budoucností s pozorným přehodnocováním a interpretací starých a nezměněných chutí v současném vývoji. Vinařství Contarini představuje svou nejlepší produkci - vína, která odrážejí historii, charakteristiku a kulturu oblasti a současně uspokojují poptávku moderních spotřebitelů po vínu, které představuje skutečné autentické vyjádření země, z které pochází a s dojemnou přitažlivostí velkých vín.