Prosecco, Gold, DOC, 2014, Sensi Vigne e Vini, 0.75 l

Náš tip
Prosecco, Gold, DOC, 2014, Sensi Vigne e Vini, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 10965
Země Itálie
Oblast Veneto
Podoblast Prosecco
Odruda Prosecco
Kategorie DOC
Kolekce Gold
Barva Bílé
Cukr Brut
Zařazení Šumivé
Ročník 2014
Uzávěr Korkový uzávěr
Toto víno právě nemáme skladem. Pokud chcete ověřit jeho opětovnou dostupnost, zeptejte se nás (info@velkovinoteka.cz , 734 428 896). Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Sensi Vigne e Vini. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Na dotaz
Podrobnosti

100 % odrůda Glera - Vítejte v první třídě!

V Proseccu 18 K se setkává italská vinařská tradice s moderním luxusem a interpretuje životní potěšení. Zlatavé bublinky z precizní láhve vytvoří elegantní atmosféru pro vaše emotivní zážitky.

Excelentní Prosecco, jemné s osvěžující perlivostí, příjemně suché. Svěží na patře s perfektně vyváženou strukturou, která kombinuje jemnou kyselinku s krémovou živostí.

Doporučujeme podávat při posezení s přáteli. Vhodné také jako aperitiv či v průběhu konzumace pokrmů.

 

Ocenění:

  • Prague Wine Trophy 2014 85 bodů

 

Doporučená teplota podávání: 6 - 8 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem.

Zobrazit méněZobrazit více
Alkohol11,0 % obj
Sensi Vigne e Vini

Vinařství Sensi Vigne e Vini najdeme v Toskánsku, v oblasti Chianti, v Itálii. Rodina Sensi je tradiční vinařskou rodinou v Toskánsku. Rodinné vinařství založil v roce 1890 Pietro Sensi. Od roku 1895 začíná prodávat svá vína na místních trzích. V roce 1974 dokupuje nové vinice v okolních regionech. V roce 1995 již čtvrtá generace kupuje další usedlost o rozloze 60 ha. Rozšiřují svou působnost do zahraničí. Sensi Vini je předním výrobcem a prodejcem Chianti ve světě, s více jak 10% podílem na trhu. Pěstují především odrůdy: Montepulciano, Pinot Grigio (Rulandské šedé) a Chardonnay.