Prosecco, DOC Treviso, Millesimato 2019, Brut, San Martino, 0,75 l

Náš tip
Prosecco, DOC Treviso, Millesimato 2019, Brut, San Martino, 0,75 l
Země původu
Vlastnosti
ID produktu 15661
Země Itálie
Oblast Treviso
Výrobce San Martino
Odruda Glera
Barva Bílé
Cukr Brut
Zařazení Šumivé
Ročník 2019
Uzávěr Korkový uzávěr
Toto víno právě nemáme skladem. Pokud chcete ověřit jeho opětovnou dostupnost, zeptejte se nás (info@velkovinoteka.cz , 734 428 896). Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství San Martino. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Na dotaz
Podrobnosti

Jedná se o ročníkový produkt, v němž převažuje nádech květin. Chutná harmonicky, má vyvážené doznívání chuti a vyznačuje se velmi jemným, dlouhým perlením, které je výsledkem delšího zrání. Výběr z nejlepších hroznů, které byly po několik hodin vystaveny kryomaceraci. Víno se zpracovává Charmatovou metodou s přidáním kvasinkové kultury a udržuje se při tom na řízené teplotě.

Doporučujeme podávat k pokrmům z ryb.

Ocenění:

  • Mundus Vini - stříbrná medaile

 

Doporučená teplota podávání: 6 - 8 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem.

Zobrazit méněZobrazit více
Alkohol11,0 % obj
San Martino

Jedinečná chutť těchto vín vypráví příběh již třetí generace této italské vinařské rodiny. Od 60. let se věnuje pěstování vinné révy a výrobě prvotřídních šumivých i tichých vín z oblasti Treviso. Vína vznikají za použití moderních technologií a dobře prezentují místní terroir i dorůdový charakter hroznů. Šumivá vína Prosecco a Spumante získávají i ocenění na mezinárodních výstavách a jistě uchvátí i Vás.