Portské, Tawny, Osborne, 0,75l

Portské, Tawny, Osborne, 0,75l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 5234
Země Portugalsko
Oblast Porto
Výrobce Osborne
Kategorie Portské
Barva Tawny
Cukr Sladké - fortifikované
Zařazení Dezertní
Uzávěr Korkový uzávěr
Toto víno právě nemáme skladem. Pokud chcete ověřit jeho opětovnou dostupnost, zeptejte se nás (info@velkovinoteka.cz , 734 428 896). Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Osborne. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Na dotaz
Podrobnosti

Portské víno Tawny je o něco starší než Ruby, s lehčí, topasovou barvu. Zrálo v sudech po dobu minimálně čtyř let, má jemné aroma po dřevě a v ústech je sladké a dobře vyvážené.

Doporučujeme podávat jako aperitiv nebo v kombinaci s moučníky, sýry i jako digestiv.

Ocenění:

  • Prague Wine Trophy 2011 - 85 bodů

Alkohol: 19,5 % obj.

Doporučená teplota podávání: 15 - 17 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl uzávěr zalit vínem.

Zobrazit méněZobrazit více
Alkohol19,5 % obj
Osborne

Osborne je rodinná firma s více než 200 letou historií. Páteří strategie vinařství Osborne je mezinárodní zaměření, dlouhodobá vize, diverzifikace, synergie mezi podniky, posedlost kvalitou, inovací a také dodržování tradičních metod výroby. Osborne vyrábí a prodává široký sortiment potravin a nápojů, v souladu s nejvyššími standardy kvality. Vína této společnosti pochází ze Španělska a Portugalska z nejprestižnějších oblastí: Jerez, Porto, Rioja, Ribera del Duero, Tierra de Castilla, Tierra de Cadiz. Portská vína jsou vyráběná pod přísným dohledem a jsou podrobena přísným kontrolám a předpisům.