Pinot noir rosé, Pozdní sběr, 2018, VINO HORT, 0.75 l

-13 %
Náš tip
Pinot noir rosé, Pozdní sběr, 2018, VINO HORT, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 14846
Oblast Morava
Podoblast Velkopavlovická
Odruda Pinot noir
Kategorie Pozdní sběr
Barva Růžové
Cukr Suché
Zařazení Tiché
Ročník 2018
Šarže 8/18
Uzávěr Skleněný uzávěr
320 Kč
279 Kč s DPH
Dostupnost:
Skladem 6 ks
Osobně v Modleticích:
zítra
Osobně v Praze:
zítra po 17:30
Přepravní společností:
pozítří
Podrobnosti

Růžová barva vína hraje rovněž odstíny meruňkové. Ve vůni najdete čerstvé třešně a lesní jahody, které také kouzelně přecházejí do chuti. Víno je harmonické s vyrovnanou dochutí jahod a medu. Disponuje výraznou kyselinou v kombinaci s cukrem. Svojí povahou je předurčeno pro delší pití.

Doporučujeme podávat k rybám a mořským plodům.

 

Doporučená teplota podávání: 8 - 10 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl skleněný uzávěr zalit vínem. Víno lze archivovat nejméně do roku 2021.

Zobrazit méněZobrazit více
Obec: Velké Bílovice
Trať: Dlouhá hora
Alkohol11,5 % obj
Kyseliny5,5 g/l
Zbytkový cukr5,9 g/l
Vinařství VINO HORT

Historie Vinařství VINO HORT sahá do roku 1999, kdy bylo založeno. Vinný sklep vinařství se nachází v Dobšicích u Znojma. Vinařství nedisponuje vlastními vinicemi a hrozny pro výrobu vína pocházejí od prověřených a stálých dodavatelů z prověřených a předem dohodnutých vinic. Výnosnost na jednom keři musí být menší než 2kg s možností další redukce na ledové nebo botrytické víno. Vinařství klade důraz na pečlivý výběr zdravých hroznů s fyziologickou vyzrálostí. Filozofií vinařství jsou dvě slova: "Odrůda a Poloha". Vinařství se při výrobě vína nebojí experimentů a nových technologických postupů, které jsou v souladu s přírodou. Stále více se zaměřují na metodu battonage a sur-lie. Největší úspěchy zaznamenává vinařství ve výrobě růžových vín.