Pinot noir, le Versant, IGP, 2017, Les Vignobles Foncalieu, 0.75 l

Pinot noir, le Versant, IGP, 2017, Les Vignobles Foncalieu, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 14542
Země Francie
Odruda Pinot noir
Kategorie IGP
Kolekce le Versant
Barva Červené
Cukr Suché
Zařazení Tiché
Ročník 2017
Uzávěr Šroubový uzávěr
Toto zboží již není dostupné. Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Les Vignobles Foncalieu. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Nedostupné
Podrobnosti

Víno je jemné ve vůni se znaky čerstvého ovoce na patře. Můžete cítit maliny a třešně. Příjemná tříslovina je v harmonii s kyselinkou.

Doporučujeme podávat k drůbežímu masu, uzeninám nebo měkkým sýrům.

 

Doporučená teplota podávání: 16 - 18 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem.

Zobrazit méněZobrazit více
Alkohol12,5 % obj
Les Vignobles Foncalieu

Les Vignobles Foncalieu je jeden z největších svazů družstevních vinařů ve Francii. Toto společenství bylo založeno v roce 1901 a čítalo dohromady 123 vinařů z oblasti Languedoc-Roussillon. Cílem byla podpora menších vinařů a vzájemná pomoc. Od roku 1967 je členy společenství více než 1200 vinařů ze všech oblastí jižní Francie. Společná rozloha vinic je 5100 hektarů a patří svým rozsahem k největším ve Francii. Sahají od Gaskoňska přes Languedoc-Roussillon až po Côtes-du-Rhône do Provence. Les Vignobles Foncalieu přispívá k rozvoji regionu se zachováním původní krajiny. Technické zázemí družstva patří mezi nejmodernější ve Francii. Výroba vín probíhá za přísných podmínek s přesnou definicí aromatických profilů. Vše je kontrolováno počítačovým monitoringem, který sleduje mimo jiné také zralost hroznů. Vína z Les Vignobles Foncalieu jsou zárukou vysoké kvality a standardu.