PERLÍTO Rybíz, Zlomek & Vávra, 0.75 l

PERLÍTO Rybíz, Zlomek & Vávra, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 15886
Oblast Morava
Výrobce Zlomek & Vávra
Kategorie Vinný nápoj
Barva Červené
Cukr Polosuché
Zařazení Šumivé víno
Uzávěr Šroubový uzávěr
Toto víno právě nemáme skladem. Pokud chcete ověřit jeho opětovnou dostupnost, zeptejte se nás (info@velkovinoteka.cz , 734 428 896). Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Zlomek & Vávra. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Na dotaz
Podrobnosti

PERLÍTO Rybíz je lahodný nápoj s chutí čerstvě utrženého černého rybízu. A jeho vůně je tak výrazná, že ji poznáte i se zavřenýma očima, hned po otevření láhve. Doporučujeme podávat ledově vychlazené.

PERLÍTO je osvěžující jemně perlivý nápoj z vína a ovoce. Má nižší obsah alkoholu, chuť pravého ovoce, žádný přidaný cukr a je bez umělých barviv.

 

Vyzkoušejte i míchaný drink z PERLÍTA:

Rubínová barva a sladkokyselá chuť, to je nespoutaný rybíz. Jednoduchý míchaný nápoj, který snadno připravíte z domácích zásob.

Na drink smíchejte:

12 cl perlito rybíz
2 cl vodky
6 cl sprite nebo 7UP
na dozdobení citron
led

 

Doporučená teplota podávání: 6 °C

Skladujte v horizontální poloze, aby byl šroubový uzávěr zalit vínem.

Zobrazit méněZobrazit více
Alkohol9,5 % obj
Zlomek & Vávra

Vínařství Zlomek & Vávra bylo založeno v roce 2008. Patří mezi rodinné vinařství a najdeme ho v samém srdci Slovácka, v Boršicích u Blatnice. Vinařství navazuje na dlouholetou tradici dvou vinařských rodin z úpatí Bílých Karpat. Rozloha vinic je 25 hektarů a leží na jižních a jihozápadních svazích slovacké vinařské podoblasti. Veškeré hrozny jsou sbírány ručně velmi reduktivní metodou a jsou té nejvyšší kvality. Vznikají tak přívlastková vína s typickým odrůdovým charakterem. Při výrobě vína používají moderní technologie společně s tradičními postupy. Důraz je kladen na šetrný přístup k hroznům a k vinicím. Vinařství Zlomek & Vávra charakterizuje osobní, rodinný a pečlivý přístup k vínu.