PERLÍTO Grep, Zlomek & Vávra, 0.75 l

-18 %
Výprodej
PERLÍTO Grep, Zlomek & Vávra, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 15845
Oblast Morava
Výrobce Zlomek & Vávra
Kategorie Vinný nápoj
Barva Bílé
Cukr Suché
Zařazení Šumivé víno
Uzávěr Šroubový uzávěr
120 Kč
99 Kč s DPH
Dostupnost:
Skladem 17 ks
Osobně v Modleticích:
dnes
Osobně v Praze:
dnes po 17:30
Přepravní společností:
zítra
Podrobnosti

Citrusové ovoce a víno? Proč ne. PERLÍTO grep je nápojem, který si jednoduše oblíbíte. Je lehce nahořklé se sladkým dozvukem. Po otevření Vás naláká k okamžitému ochutnání. Doporučujeme podávat ledově vychlazené.

PERLÍTO je osvěžující jemně perlivý nápoj z vína a ovoce. Má nižší obsah alkoholu, chuť pravého ovoce, žádný přidaný cukr a je bez umělých barviv.

 

Vyzkoušejte i míchaný drink z PERLÍTA:

Zprvu může svojí barvou působit jako pití „pro slečinky“, ale nenechte se zmást. Tento drink je okořeněný kvalitním ginem a jeden takový si můžete dle našeho receptu připravit z pohodlí domova.

Na drink smíchejte:
12 cl perlito grep
2 cl pink gin
6 cl tonic
led

 

Doporučená teplota podávání: 6 °C

Skladujte v horizontální poloze, aby byl šroubový uzávěr zalit vínem.

Zobrazit méněZobrazit více
Alkohol9,5 % obj
Zlomek & Vávra

Vínařství Zlomek & Vávra bylo založeno v roce 2008. Patří mezi rodinné vinařství a najdeme ho v samém srdci Slovácka, v Boršicích u Blatnice. Vinařství navazuje na dlouholetou tradici dvou vinařských rodin z úpatí Bílých Karpat. Rozloha vinic je 25 hektarů a leží na jižních a jihozápadních svazích slovacké vinařské podoblasti. Veškeré hrozny jsou sbírány ručně velmi reduktivní metodou a jsou té nejvyšší kvality. Vznikají tak přívlastková vína s typickým odrůdovým charakterem. Při výrobě vína používají moderní technologie společně s tradičními postupy. Důraz je kladen na šetrný přístup k hroznům a k vinicím. Vinařství Zlomek & Vávra charakterizuje osobní, rodinný a pečlivý přístup k vínu.