Pálava, Výběr z hroznů, 2019, Annovino Lednice, 0.75 l

Pálava, Výběr z hroznů, 2019, Annovino Lednice, 0.75 l
Země původu
Vlastnosti
ID produktu 16395
Oblast Morava
Podoblast Velkopavlovická
Výrobce Annovino Lednice
Odruda Pálava
Kategorie Výběr z hroznů
Barva Bílé
Cukr Polosladké
Zařazení Tiché víno
Ročník 2019
Šarže L1915/4
Uzávěr Korkový uzávěr
Toto zboží již není dostupné. Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Annovino Lednice. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Nedostupné
Podrobnosti

Pálava s krásnou zlatavou barvou. Vůně vína je expresivní, odrůdová a velmi příjemná. V buketu vína se objevují tóny exotického ovoce, čerstvě rozkvetlé louky a celý buket je podtržen jemnou kořenitostí. V chuti je víno tečka velmi šťavnaté, ovocné a perfektně sladěné.

Doporučujeme podávat k sladkým dezertům.

Ocenění:

  • Valtická vinné trhy 2020 - zlatá medaile
  • Národní soutěž vín 2020 - zlatá medaile
  • Lednické vinné trhy 2020 - zlatá medaile

 

Doporučená teplota podávání: 10 - 12 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem. Víno je možné archivovat po dobu 2 - 3 let od lahvování.

Zobrazit méněZobrazit více
Obec: Lednice
Trať: Ve starých
Alkohol12,5 % obj
Kyseliny7,2 g/l
Zbytkový cukr36,4 g/l
Annovino Lednice

Vinice vinařství Annovino Lednice se rozkládají v oblasti Lednicko-valtického areálu. Nejrozšířenější odrůda, kterou společnost zpracovává je Rulandské šedé. Toto víno, které je pěstováno ve vyhlášených tratích Jižní svahy a U Cihelny ve Valticích dosahuje opravdových kvalit. Další důležitou odrůdou je Tramín červený z trati Ve Starých v Lednici. Vinařství Annovino Lednice vyrábí také víno z hroznů univerzitních vinic Mendelovy univerzity, zahradnické fakulty. Víno se pěstuje a zpracovává dle zásad integrované produkce tzn. ekologicky s úctou k přírodě. Víno, které firma vyrábí je dodáváno v typických lahvích typu Schlegel, do kterých je víno stáčeno odedávna. Vinařství je také provozovatelem zajímavého sklepního podzemí - Valtického Podzemí, které vzniklo rekonstrukcí části historických sklepů a jejich propojení. Sklepení má délku přes 700 metrů a můžete zde ochutnat všechna vína z vinařství Annovino Lednice. Společnost vystavuje svá vína na vinařských soutěžích doma i v zahraničí a pravidelně získává řadu ocenění.