Pálava, Pozdní sběr, 2017, Patria Kobylí, 0.75 l

Pálava, Pozdní sběr, 2017, Patria Kobylí, 0.75 l
Země původu
Vlastnosti
ID produktu 13622
Oblast Morava
Podoblast Velkopavlovická
Výrobce Patria Kobylí
Odruda Pálava
Kategorie Pozdní sběr
Barva Bílé
Cukr Polosuché
Zařazení Tiché
Ročník 2017
Šarže 302-17
Uzávěr Korkový uzávěr
Toto víno právě nemáme skladem. Pokud chcete ověřit jeho opětovnou dostupnost, zeptejte se nás (info@velkovinoteka.cz , 734 428 896). Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Patria Kobylí. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Na dotaz
Podrobnosti

Barva vína je světle žlutá se zlatavými odlesky. Vůně je jemně kořenitá, s ovocnými tóny vyzrálých hroznů. Chuť vína je plná, extraktivní, kořenitá, s dlouhou jemně tramínovou dochutí, ke které se přidává příjemná kyselinka sladěná se zbytkovým cukrem.

Doporučujeme podávat ke kořeněným úpravám drůbežího a rybího masa, případně méně sladkým dezertům.

Ocenění:

  • Ljubljana 2018 - zlatá medaile

 

Doporučená teplota podávání: 10 - 12 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem.

Zobrazit méněZobrazit více
Obec: Kobylí
Trať: Žleby
Alkohol12,5 % obj
Kyseliny6,3 g/l
Zbytkový cukr7,7 g/l
Bezcukernatý extrakt21,5 g/l
Patria Kobylí

Patria Kobylí a.s. je společnost, která vyrábí ročně přes 1,3 milionů lahví, patří mezi vinařství, které zaujímají významné místo na trhu. Vinice o rozloze 156 hektarů se rozkládají ve velkopavlovické oblasti. Vinice podléhají programu integrované produkce, což je program, kdy se vinice musí ošetřovat ekologicky, šetrně vůči životnímu prostředí. Tento způsob se uplatňuje také při výrobě ve sklepích, kde se snoubí staré vinařské tradice s moderní technologií. Pod chráněnou značkou "Vína z Kobylí" vyrábí společnost vína jakostní révová, vína s přívlastkem, vína bariková, ročníková vína i archivní vína. Později se k vínům připojil i Patria sekt. O kvalitě vín z Kobylí hovoří i četná ocenění na soutěžích a výstavách. S víny z Kobylí , se můžete setkat i v Salónu vín ve Valticích. Ochutnejte a prožijte hezké chvíle s víny z Kobylí.