Pálava, Jakostní odrůdové, Patria Kobylí, 0.75 l

Akce
Náš tip
Pálava, Jakostní odrůdové, Patria Kobylí, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 15177
Oblast Morava
Výrobce Patria Kobylí
Odruda Pálava
Kategorie Jakostní odrůdové
Barva Bílé
Cukr Polosladké
Zařazení Tiché
Šarže 302-16/G
Uzávěr Šroubový uzávěr
Toto víno právě nemáme skladem. Pokud chcete ověřit jeho opětovnou dostupnost, zeptejte se nás (info@velkovinoteka.cz , 734 428 896). Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Patria Kobylí. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Na dotaz
Podrobnosti

Jedinečné víno s parametry Výběru z hroznů.

Barva vína je světle žlutá. Vůně je široká, s kořenitými tóny tramínu a jemnou vůní čajové růže. Víno má svěží chuť, s pikantní kyselinkou a dlouhou, sladce kořenitou dochutí.

Doporučená teplota podávání: 10 - 12 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl šroubový uzávěr zalit vínem.

Zobrazit méněZobrazit více
Alkohol14,5 % obj
Kyseliny6,6 g/l
Zbytkový cukr17,3 g/l
Bezcukernatý extrakt31,5 g/l
Patria Kobylí

Patria Kobylí a.s. je společnost, která vyrábí ročně přes 1,3 milionů lahví, patří mezi vinařství, které zaujímají významné místo na trhu. Vinice o rozloze 156 hektarů se rozkládají ve velkopavlovické oblasti. Vinice podléhají programu integrované produkce, což je program, kdy se vinice musí ošetřovat ekologicky, šetrně vůči životnímu prostředí. Tento způsob se uplatňuje také při výrobě ve sklepích, kde se snoubí staré vinařské tradice s moderní technologií. Pod chráněnou značkou "Vína z Kobylí" vyrábí společnost vína jakostní révová, vína s přívlastkem, vína bariková, ročníková vína i archivní vína. Později se k vínům připojil i Patria sekt. O kvalitě vín z Kobylí hovoří i četná ocenění na soutěžích a výstavách. S víny z Kobylí , se můžete setkat i v Salónu vín ve Valticích. Ochutnejte a prožijte hezké chvíle s víny z Kobylí.