Olivy Hojiblanca, Lozano Červenka, 200g

Olivy Hojiblanca, Lozano Červenka, 200g Země původu
Vlastnosti
ID produktu 9568
Země Španělsko
Oblast Andalucia
Výrobce Lozano Červenka
Zařazení Delikatesy
Toto zboží již není dostupné. Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Lozano Červenka. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Nedostupné
Podrobnosti

Výběrové zelené olivy odrůdy Hojiblanca, které jsou naloženy ve vodě s mořskou solí a směsí středozemních bylin. Bez konzervantů a dochucovadel. Zaujmou Vás travnatou vůní a jemně nakyslou chutí.

Složení: zelená oliva Hojiblanca, voda, mořská sůl, oregano

Skladujte na suchém a chladném místě. Chraňte před přímým slunečním světlem. Po otevření uchovejte v chladu při teplotě 1 - 5 °C a spotřebujte do 14 dnů. Olivy musí být pokryty nálevem.

Vyrobeno ve Španělsku. Čistá váha oliv je 200g.

Zobrazit méněZobrazit více
Lozano Červenka

Společnost Lozano Červenka vznikla sňatkem Evy Červenkové se šarmantním Španělem Carlosem Lozano a tak se zrodilo mezinárodní jméno. V dřívější době byl Carlos stavař, ale krize ve španělském stavebnictví ho přinutila řemeslo opustit. Jakmile se naskytla možnost koupě olivového háje, neváhali. Carlos mezi olivovníky vyrostl a nápad se líbil i Evě, které poukazovala na to, že jí na českém trhu chybí kvalitní olivový olej za dobrou cenu. Navázali spojenectví s Carlosovým bratrem, který také vlastní olivovníky a pustili se do výroby. Pár prvních várek vozili Eva a Carlos do České republiky jen pro sebe a přátele. Kladné reakce je ale brzy přesvědčily, že má smysl nabídnout olej i dalším lidem. Přesvědčila je o tom Lída, sestra Evy, která velmi pomohla v začátcích při založení firmy a přišla s myšlenkou prodávat olej na farmářských trzích. Jako přímý pěstitelé mohou nabídnout výhodné ceny při zachování vysoké kvality. Hlavní podíl v sortimentu tvoří olivový olej. Postupně k němu přidali několik druhů oliv, kapary, sladkokyselé okurčičky, vinnou redukci a sherry ocet. Olivový olej Lozano Červenka se získává přímo z vybraných oliv výhradně mechanickými procesy. Je to takový olivový džus z odrůd Picual nebo Arbequina. Oleje jsou aromatické, jelikož nedochází k mixováni odrůd.