Nero di Troia, Rosso Cocevola, DOC, 2013, Agricola Marmo, 0,75 l

-15 %
Akce
Náš tip
Nero di Troia, Rosso Cocevola, DOC, 2013, Agricola Marmo, 0,75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 13288
Země Itálie
Oblast Puglia
Výrobce Agricola Marmo
Odruda Nero di Troia
Kategorie DOC
Barva Červené
Cukr Suché
Zařazení Tiché
Ročník 2013
Uzávěr Korkový uzávěr
210 Kč
179 Kč s DPH
Dostupnost:
Skladem > 12 ks
Osobně v Modleticích:
dnes
Osobně v Praze:
dnes po 17. hodině
Přepravní společností:
pondělí 19.11
Podrobnosti

Toto víno je vyrobeno čistě jen z odrůdy Nero di Troia. Dlouhé zrání v sudech z francouzského dubu (9-12 měsíců) a poté v láhvi (6-8 měsíců), přispívá k rovnováze, charakteru a eleganci tohoto vína. Chutná po krásně zralých třešních a višních.

"Cocevola" je název okresu, který se nachází podél trasy spojující Andriu s Castel del Monte. A právě tato specifická krajina s optimálními vlastnostmi půdy pro pěstování vinné révy

Víno doporučujeme dekantovat nejméně půl hodiny před jeho konzumací.

 

Doporučená teplota podávání: 16 - 18 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem. Víno je možné archivovat po dobu 5 - 9 let od lahvování.

Zobrazit méněZobrazit více
Alkohol13,5 % obj
Agricola Marmo

Rodinná zemědělská společnost Marma byla založena v roce 1999 s počátečním hospodařstvím 100 hektarů olivových hájů v Cocevola na úpatí "Castel del Monte". V roce 2003 zrušila 7 ha olivovníků a vysadila místo toho vinice."Cocevola" je název okresu, který se nachází podél trasy spojující Andriu s Castel del Monte. A právě tato specifická krajina s optimálními vlastnostmi půdy pro pěstování vinné révy nabízí společnosti Marma příležitost, kterou se snaží co nejlépe využít pro produkci svých vín. Vlajkovou lodí vinařství jsou vína označené jako VANDALO, které jsou čistě z odrůdy „Nero di Troia“.