Muzika Běl, Naturální víno, 2017, Milan Nestarec, 1.0 l

Muzika Běl, Naturální víno, 2017, Milan Nestarec, 1.0 l
Vaše cena s DPH259 Kč
Vaše cena bez DPH214 Kč
Kód15086
ZařazeníTiché
ZeměČeská republika
OblastMorava
UzávěrŠroubový uzávěr
Alkohol13
ID produktu15086
BarvaBílé
OdrudaCuvée
CukrSuché
VýrobceMilan Nestarec
KategorieNaturální víno
Ročník2017
Záruka24 měsíců
Dostupnost:
Skladem 3 ks
Osobně v Modleticích:
pozítří
Osobně v Praze:
pozítří po 17:30
Přepravní společností:
úterý 31.3

Kupáž Veltlínského zeleného, Ryzlinku vlašského a Mülleru Thurgau. Původ hroznů je v Moravském Žižkově a Velkých Bílovicích. Surovina byla sklízena společně. Kvašení i zrání probíhalo v nerezu po dobu osmi měsíců. Nesířeno. Nečiřeno. Nefiltrováno.

Víno vhodné pro každý den, ideální na popíjení ve velkém. Obsah lahve je 1 litr!

 

Doporučená teplota podávání: 10 - 12 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl šroubový uzávěr zalit vínem. Případný kal nebo sediment není vadou vína, ale přirozenou vlastností

 

Autentisté - naturální vína

Vinařství Milan Nestarec je šlenem sdružení Autentistů, které v roce 2008 založil spisovatel a vinař Bogdan Trojak. Autentisté se koncentrují na přípravu vín „neinvazivními“, tradičními postupy. Jejich cílem je tvorba poctivých, přírodu respektujících vín, v nichž se naplno odráží duch vinařské krajiny zachycený osobitou rukou vnímavého vinaře. Skutečné víno by mělo být podle Autentistů hodnověrným nápojem získaným toliko z hroznů, bez nadbytečných technologických zásahů a přidávaných látek – selektovaných kvasinek, enzymů, taninů či čiřidel. Ve vinicích pak dodržují pravidla platná pro bioprodukci. Autentisté vnímají svoji práci jako poslání. Nejde pouze o podnikání – důležité je, aby někdo zachoval chuť tradičních vín a dal díky šetrným postupům vyniknout skutečnému terroiru. Všichni členové se musí řídit "Chartou Autentistů".