Muškát Ottonel, Frizzante, Jakostní odrůdové, Patria Kobylí, 0.75 l

Muškát Ottonel, Frizzante, Jakostní odrůdové, Patria Kobylí, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 12821
Oblast Morava
Podoblast Velkopavlovická
Výrobce Patria Kobylí
Odruda Muškát Ottonel
Kategorie Jakostní odrůdové
Kolekce Frizzante
Barva Bílé
Cukr Brut
Zařazení Šumivé
Ročník 2016
Šarže c16 500-16
Uzávěr Šroubový uzávěr
Toto zboží již není dostupné. Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Patria Kobylí. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Nedostupné
Podrobnosti

Barva vína je světle žlutá. Vůně je muškátová s jemnými ovocnými tóny růžových grepů. V chuti je víno plně muškátové, příjemně perlivé s pikantní kyselinkou a dlouhou dochutí.

Doporučujeme podávat k jemným paštikám a sýrům, dále pak ke gratinovaným jídlům zjemněných bešamelem. Skvělé bude také k lehkému ovo salátu, který bleskurychle připravíte z vykrojených dílků čerstvého růžového grepu se sladkou broskví (oloupaná, nakrájená na dílky) s lístky máty.

Víno bylo vyrobeno v ČR z hroznů sklizených v Maďarsku.

 

Doporučená teplota podávání: 6 - 8 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl šroubový uzávěr zalit vínem.

Zobrazit méněZobrazit více
Obec: Kobylí
Alkohol12,5 % obj
Bezcukernatý extrakt26 g/l
Patria Kobylí

Patria Kobylí a.s. je společnost, která vyrábí ročně přes 1,3 milionů lahví, patří mezi vinařství, které zaujímají významné místo na trhu. Vinice o rozloze 156 hektarů se rozkládají ve velkopavlovické oblasti. Vinice podléhají programu integrované produkce, což je program, kdy se vinice musí ošetřovat ekologicky, šetrně vůči životnímu prostředí. Tento způsob se uplatňuje také při výrobě ve sklepích, kde se snoubí staré vinařské tradice s moderní technologií. Pod chráněnou značkou "Vína z Kobylí" vyrábí společnost vína jakostní révová, vína s přívlastkem, vína bariková, ročníková vína i archivní vína. Později se k vínům připojil i Patria sekt. O kvalitě vín z Kobylí hovoří i četná ocenění na soutěžích a výstavách. S víny z Kobylí , se můžete setkat i v Salónu vín ve Valticích. Ochutnejte a prožijte hezké chvíle s víny z Kobylí.