Muškát moravský, Kabinet, 2013, Vinařství Dufek, 0.75 l

-17 %
Muškát moravský, Kabinet, 2013, Vinařství Dufek, 0.75 l
Země původu
Vlastnosti
ID produktu 7638
Oblast Morava
Podoblast Slovácká
Kategorie Kabinet
Barva Bílé
Cukr Suché
Zařazení Tiché
Ročník 2013
Šarže 1513
180 Kč
149 Kč s DPH
Dostupnost:
Skladem 2 ks
Osobně v Modleticích:
zítra
Osobně v Praze:
zítra po 17. hodině
Přepravní společností:
pozítří
Podrobnosti

Víno žluté barvy s vůní muškátového oříšku až citrónově jemných tónů, které zdůrazňuje pikantní kyselinka. Víno je v chuti plné, harmonické se středně dlouhou dochutí.

Ocenění:

  • Weinparade Poysdorf 2014 - zlatá medaile

Obec: Hovorany
Trať: Vinohrady

Alkohol: 12,0 % obj.
Zbytkový cukr: 4,0 g/l
Kyseliny: 5,0 g/l

Doporučená teplota podávání: 10 - 12 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem. Víno je možné archivovat po dobu 3 - 6 let od lahvování.

Zobrazit méněZobrazit více
Vinařství Dufek

Vinařství Josef Dufek je rodinné vinařství. Najdeme ho ve Svatobořicích-Mistřín na Moravě. Firma byla založena v roce 2003. Rodina se však vinařstvím zabývá více než 100 let. Majitelem je Josef Dufek ml., který pracoval v Itálii ve výzkumné vinařské stanici. Jejich výroba se provádí v rámci integrované produkce s maximální šetrností k přírodě. Používají nejmodernější technologie, jakými jsou pneumatické lisování, řízené kvašení, používání vinifikátorů, jablečnomléčné fermentace, případně doškolování některých vín v dubových sudech. Vína jsou lahvována na moderní plnící lince a následně uložena ke zrání na láhvi. Rozloha jejich vinic je 17ha. Převážná část produkce pochází z hroznů z vlastních vinic. Vinařství nabízí kvalitní, většinou přívlastková vína. Jejich motto je: „Všechno se podřizuje kvalitě.“