Muškát moravský, Frizzante, Zemské, 2018, Patria Kobylí, 0.75 l

Muškát moravský, Frizzante, Zemské, 2018, Patria Kobylí, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 14860
Oblast Morava
Výrobce Patria Kobylí
Kategorie Zemské
Kolekce Frizzante
Barva Bílé
Cukr Suché
Zařazení Šumivé
Ročník 2018
Uzávěr Šroubový uzávěr
145 Kč s DPH
Dostupnost:
Skladem 7 ks
Osobně v Modleticích:
dnes
Osobně v Praze:
dnes po 17:30
Přepravní společností:
zítra
Podrobnosti

Barva vína je světle žlutá.Vůně je muškátová s jemnými ovocnými tóny. V chuti je víno plně muškátové, příjemně perlivé s pikantní kyselinkou a dlouhou dochutí.

Doporučujeme podávat k jemným paštikám a sýrům, dále pak ke gratinovaným jídlům zjemněných bešamelem. Skvělé bude také k lehkému ovo salátu, který bleskurychle připravíte z vykrojených dílků čerstvého růžového grepu se sladkou broskví (oloupaná, nakrájená na dílky) s lístky máty.

 

Doporučená teplota podávání: 6 - 8 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl šroubový uzávěr zalit vínem.

Zobrazit méněZobrazit více
Alkohol11,5 % obj
Patria Kobylí

Patria Kobylí a.s. je společnost, která vyrábí ročně přes 1,3 milionů lahví, patří mezi vinařství, které zaujímají významné místo na trhu. Vinice o rozloze 156 hektarů se rozkládají ve velkopavlovické oblasti. Vinice podléhají programu integrované produkce, což je program, kdy se vinice musí ošetřovat ekologicky, šetrně vůči životnímu prostředí. Tento způsob se uplatňuje také při výrobě ve sklepích, kde se snoubí staré vinařské tradice s moderní technologií. Pod chráněnou značkou "Vína z Kobylí" vyrábí společnost vína jakostní révová, vína s přívlastkem, vína bariková, ročníková vína i archivní vína. Později se k vínům připojil i Patria sekt. O kvalitě vín z Kobylí hovoří i četná ocenění na soutěžích a výstavách. S víny z Kobylí , se můžete setkat i v Salónu vín ve Valticích. Ochutnejte a prožijte hezké chvíle s víny z Kobylí.