Muškát moravský, Classic, Zemské 2020, Sing Wine, 0.75 l

Muškát moravský, Classic, Zemské 2020, Sing Wine, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 16265
Oblast Morava
Podoblast Velkopavlovická
Výrobce Sing Wine
Kategorie Zemské
Kolekce Classic
Barva Bílé
Cukr Suché
Zařazení Tiché víno
Ročník 2020
Šarže 02-20
Uzávěr Šroubový uzávěr
Toto víno právě nemáme skladem. Pokud chcete ověřit jeho opětovnou dostupnost, zeptejte se nás (info@velkovinoteka.cz , 734 428 896). Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Sing Wine. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Na dotaz
Podrobnosti

Ve vůni silně kořenitá, typicky muškátová vůně s tóny po pomerančích. Barva žlutozelená se zlatavými odlesky. V chuti svěží ovocné víno.

Doporučujeme podávat k husím játrům. 

Doporučená teplota podávání: 7 - 9 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl šroubový uzávěr zalit vínem.

Zobrazit méněZobrazit více
Obec: Velké Bílovice
Alkohol12,5 % obj
Zbytkový cukr4,5 g/l
Sing Wine

Sing Wine je rodinné vinařství. Najdeme ho ve Velkých Bílovicích na Moravě. Vinařství založil Tomáš Tetur v roce 1995 a navázal tak na rodinnou tradici pěstování vína. V roce 2011 se vinařství přejmenovalo na vinařství Sing Wine s.r.o. Jejím majitelem je nadále Tomáš Tetur. Původně se vinařství věnovalo výrobě sudových odrůdových vín. Postupně přešli na vína lahvovaná, jakostní. Jejich prioritou jsou vína přívlastková. Hrozny sklízejí z vlastních vinic. Rozloha jejich vinic je v současné době 9 ha. Ve vinařství používají jak nerez, tak i plast nebo laminátové nádoby, dubové a barrique sudy. Vína jsou stáčena na automatické a etiketovací lince od firmy Zamma-Sudy s.r.o. Vyrábějí také vína s nižším obsahem alkoholu a vysokým zbytkovým cukrem. Jejich vína jsou lehká a mají ovocný charakter.