LIKVIDACE SKLADU !!! - slevy až 50 %, více než 200 zlevněných položek

Müller Thurgau, Výběr z hroznů, 2021, Vinařství Lahofer, 0.75 l

Müller Thurgau, Výběr z hroznů, 2021, Vinařství Lahofer, 0.75 l
Země původu
Vlastnosti
ID produktu 17252
Oblast Morava
Podoblast Znojemská
Kategorie Výběr z hroznů
Barva Bílé
Cukr Sladké
Zařazení Tiché víno
Ročník 2021
CNM 24,2
Šarže 1821
Uzávěr Šroubový uzávěr
na dotaz na dotaz
Tento produkt nelze zakoupit
Dostupnost:
Na dotaz
Podrobnosti

Okouzlující víno zlatavě zelenkavé barvy s grandiózní vůní i chutí, za nimiž stojí záměrná redukce hroznů ve vinici, která dala vyniknout jedinečnému charakteru této odrůdy. Pestrá paleta aromat nabídne květinové, citrusové, ananasové a medové tóny. V mohutné a komplexní chuti excelují medovost a vyšší zbytkový cukr, jemná stopa po vanilce a svěží kořenitý závěr, jež jsou spolu v dokonalé harmonii.

Ocenění:

  • Concorso Internazionale VINI Müller Thurgau Trento 2022 - zlatá medaile
  • Cool Climate Wine Awards Krakov 2022 - stříbrná medaile

 

Doporučená teplota podávání: 8 - 10 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl šroubový uzávěr zalit vínem. Víno je možné archivovat po dobu 2 - 4 roky. Hrozny sbírány 25.9.2021

Obec: Dobšice
Trať: U Hájku
Alkohol11,5 % obj
Kyseliny6,7 g/l
Zbytkový cukr45,2 g/l
Bezcukernatý extrakt25,4 g/l
Vinařství Lahofer

V tomto vinařství jsou vína vyráběna z hroznů pěstovaných na vlastních vinicích ve Znojemské vinařské podoblasti vyjma speciální řady francouzských vín. Jde o silnou vinařskou tradici. Vinařství je novým moravským producentem tichých vín. Vína jsou vhodná pro všechny příznivce kvalitních a dobrých vín. Cenově jsou velmi dostupná. Kvality je dosaženo díky moderním metodám a technologiím výroby vín. Vinařství chce být vnímáno jako vinařská klasika. Společnost vznikla ve Znojmě v roce 2003 jako První znojemská vinařská a.s. V roce 2006 po dokončení nového areálu v Dobšicích u Znojma, změnila vlastní značku na Vinařství LAHOFER. Název je inspirován osobností dobšického rodáka, uměleckého řezbáře Jana Lahofera . V roce 2011 se stává třetím největším pěstitelem vinné révy v České republice a v roce 2012 největším pěstitelem révy na Znojemsku. Dnes obhospodařuje 410 hektarů na tratích Babičák, U Hájku, Volné pole či Lampelberg, kde umístilo Vinařství LAHOFER vinařský program „Mějte svoji hlavu“, kde si můžete adoptovat svou viničnou hlavu, o kterou se sami můžete po celý rok starat. Vinařství Lahofer si například odvezlo Zlatou medaili ze slovenské mezinárodní soutěže vín Muvina 2012 za Pálavu, výběr z hroznů 2011.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všePodrobné nastavení