Müller Thurgau, Terroir Club, Pozdní sběr, 2018, Znovín Znojmo, 0.75 l

Müller Thurgau, Terroir Club, Pozdní sběr, 2018, Znovín Znojmo, 0.75 l
Země původu
Vlastnosti
ID produktu 15419
Oblast Morava
Podoblast Znojemská
Výrobce Znovín Znojmo
Kategorie Pozdní sběr
Kolekce Terroir Club
Barva Bílé
Cukr Suché
Zařazení Tiché
Ročník 2018
Šarže 8326
Uzávěr Korkový uzávěr
Toto víno právě nemáme skladem. Pokud chcete ověřit jeho opětovnou dostupnost, zeptejte se nás (info@velkovinoteka.cz , 734 428 896). Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Znovín Znojmo. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Na dotaz
Podrobnosti

Vychutnejte si přívlastkové víno odrůdy Müller Thurgau z našich vinic na Weinperkách, jistě Vás potěší. Po přivonění zaznamenáte líbivé tóny po letním jablku nebo kompotované ryngli. V ústech je nádherně harmonické, čisté, s lehkým náznakem nasládlosti a s příjemnou ovocnou příchutí připomínající křupavý angrešt. Jemná minerálnost krásně doplňuje mozaiku chuťových projevů tohoto atraktivního vína.

Doporučujeme podávat například ke kuřecímu masu nebo jemným sýrům. Víno má dobré předpoklady k archivaci.

Ocenění:

  • Národní soutěž vín 2019 - zlatá medaile
  • Grand Prix Vinex 2019 - stříbrná medaile

 

Doporučená teplota podávání: 10 - 12 °C

Skladujte v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem. Víno je možné archivovat po dobu 5 - 7 let.

Zobrazit méněZobrazit více
Obec: Miroslav
Trať: Weinperky
Alkohol12,0 % obj
Kyseliny6,2 g/l
Zbytkový cukr6 g/l
Bezcukernatý extrakt21,4 g/l
Znovín Znojmo

Znovín Znojmo, a.s. se sídlem v Šatově je vinařství, které při výrobě vína snoubí tradici s novými technologiemi. Svou velikostí se řadí mezi střední vinařství. Denně prodá 17 tisíc lahví a z celkového množství vína, které se prodá v České republice patří Znovínu Znojmo 3,5 procenta. Společnost Znovín Znojmo se řídí heslem nezklamat zákazníka, nabízí široký sortiment vín a daří se jí udržovat stabilní kvalitu vín. Vinařství dává důraz na terroir, uvědomuje si v jak dokonalém prostředí se nacházejí jejich vinice, odkud pocházejí hrozny a vína z nich jsou unikátní a elegantní. Neexistuje téměř žádná významná výstava vín, kde by vína ze Znovína Znojmo nebodovala. Vinařství může být hrdé na své výsledky, ale přijímá je s pokorou a ví, že je stále co zlepšovat.