Müller Thurgau, Pozdní sběr, 2019, Vinařství B/V, 0,75 l

Müller Thurgau, Pozdní sběr, 2019, Vinařství B/V, 0,75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 15958
Oblast Morava
Podoblast Slovácká
Výrobce Vinařství B/V
Kategorie Pozdní sběr
Barva Bílé
Cukr Suché
Zařazení Tiché
Ročník 2019
Šarže 1905
Uzávěr Korkový uzávěr
Toto víno právě nemáme skladem. Pokud chcete ověřit jeho opětovnou dostupnost, zeptejte se nás (info@velkovinoteka.cz , 734 428 896). Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Vinařství B/V. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Na dotaz
Podrobnosti

Víno zelenožluté barvy. Jemná vůně lipového květu a bílých kosatců je doplněna ovocnými tóny. V chuti se bílá broskev snoubí se svěží kyselinkou a s náznakem příjemné minerality. Elegantní a harmonické víno pro jakoukoliv příležitost.

 

Doporučená teplota podávání: 10 - 12 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem.

Zobrazit méněZobrazit více
Obec: Ratíškovice
Trať: Hrubé pole
Alkohol12,5 % obj
Kyseliny5,5 g/l
Zbytkový cukr7,4 g/l
Bezcukernatý extrakt25 g/l
Vinařství B/V

Vinařství bylo založeno v září roku 2012 a jeho zakladatelé jsou vášnivý milovník vín Zdeněk Bábíček a vinohradník a vinař Petr Vacenovský. Cílem vinařství je produkce vysoce kvalitních přívlastkových vín z hroznů, vypěstovaných na historicky vyhlášených vinicích s výbornou polohou, která jim dává možnost propůjčit jejich jedinečnost a neopakovatelnost. Při postupech výroby vína jsou respektovány současné trendy i historické zkušenosti předků a použává se moderní vinařská technologie. I za krátkou dobu existence vinařství, jsou vína vysoce oceňována na domácích i mezinárodních konkurzech vín. Jako jedni z mála vyrábějí také oranžové víno.