Müller Thurgau, Pozdní sběr, 2017, Vinařství Lahofer, 0.75 l

Müller Thurgau, Pozdní sběr, 2017, Vinařství Lahofer, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 13758
Oblast Morava
Podoblast Znojemská
Kategorie Pozdní sběr
Barva Bílé
Cukr Sladké
Zařazení Tiché
Ročník 2017
CNM 22
Šarže 4217
Uzávěr Šroubový uzávěr
Toto zboží již není dostupné. Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Vinařství Lahofer. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Nedostupné
Podrobnosti

Vyšší zbytkový přírodní cukr, výrazná extraktivnost a široká paleta chutí a vůní zařazuje toto víno mezi prodejní bestsellery ročníku 2017. Potěší Vás lákavá barva žlutého melounu, kořenitá vůně s dominujícími tóny vanilky, muškátového oříšku a jemného anýzu přecházející až do vyzrálého banánu. I v chuti dominuje medově kořenitá směs s výrazným akcentem vanilky s citrusovým závěrem.

Tato müllerka se díky vyššímu extraktu dokáže rozvinout do široké palety ovocných chutí a rozhodně nebude nudit ani při delším popíjení, k čemuž ji předurčuje i přívětivě nižší alkohol.

 

Doporučená teplota podávání: 8 - 10 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl šroubový uzávěr zalit vínem. Víno je možné archivovat po dobu 2 - 4 let.

Hrozny pro výrobu tohoto vína byly sbírány: 9. 10. 2017

Zobrazit méněZobrazit více
Obec: Dobšice
Trať: U Hájku
Alkohol10,0 % obj
Kyseliny6,8 g/l
Zbytkový cukr50,8 g/l
Bezcukernatý extrakt23,8 g/l
Vinařství Lahofer

V tomto vinařství jsou vína vyráběna z hroznů pěstovaných na vlastních vinicích ve Znojemské vinařské podoblasti vyjma speciální řady francouzských vín. Jde o silnou vinařskou tradici. Vinařství je novým moravským producentem tichých vín. Vína jsou vhodná pro všechny příznivce kvalitních a dobrých vín. Cenově jsou velmi dostupná. Kvality je dosaženo díky moderním metodám a technologiím výroby vín. Vinařství chce být vnímáno jako vinařská klasika. Společnost vznikla ve Znojmě v roce 2003 jako První znojemská vinařská a.s. V roce 2006 po dokončení nového areálu v Dobšicích u Znojma, změnila vlastní značku na Vinařství LAHOFER. Název je inspirován osobností dobšického rodáka, uměleckého řezbáře Jana Lahofera . V roce 2011 se stává třetím největším pěstitelem vinné révy v České republice a v roce 2012 největším pěstitelem révy na Znojemsku. Dnes obhospodařuje 410 hektarů na tratích Babičák, U Hájku, Volné pole či Lampelberg, kde umístilo Vinařství LAHOFER vinařský program „Mějte svoji hlavu“, kde si můžete adoptovat svou viničnou hlavu, o kterou se sami můžete po celý rok starat. Vinařství Lahofer si například odvezlo Zlatou medaili ze slovenské mezinárodní soutěže vín Muvina 2012 za Pálavu, výběr z hroznů 2011.

Zákazníci k tomuto zboží kupují