Müller Thurgau, Pozdní sběr, 2017, Vinařství Hanzel, 0.75 l

Müller Thurgau, Pozdní sběr, 2017, Vinařství Hanzel, 0.75 l
Země původu
Vlastnosti
ID produktu 14433
Oblast Morava
Podoblast Znojemská
Výrobce Vinařství Hanzel
Kategorie Pozdní sběr
Barva Bílé
Cukr Polosuché
Zařazení Tiché
Ročník 2017
CNM 21,6
Šarže 7217
Uzávěr Korkový uzávěr
Toto víno právě nemáme skladem. Pokud chcete ověřit jeho opětovnou dostupnost, zeptejte se nás (info@velkovinoteka.cz , 734 428 896). Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Vinařství Hanzel. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Na dotaz
Podrobnosti

Robustní typ müllerky z vyzrálé suroviny doprovází žluto-zelenkavá barva. Vůni chlebové kůrky s muškátovým podbarvením podtrhuje výrazně kořenitá minerální chuť, kterou tomuto vínu vtiskl Dyjský masiv v podloží vinice U Hájku. V závěru tohoto strukturovaného vína překvapí líbivé černorybízové až bonparové tóny.

Doporučujeme podávat k masovým i zeleninovým vývarům, těstovinám, salátům a kuřecímu masu.

 Ocenění:

  • Salon vín 2019 - stříbrná medaile (400 nejlepších vín ČR)

 

Doporučená teplota podávání: 8 - 10 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem. Víno je možné archivovat po dobu 2-4 let od lahvování.

Zobrazit méněZobrazit více
Obec: Dobšice
Trať: U Hájku
Alkohol13,0 % obj
Kyseliny6,5 g/l
Zbytkový cukr9,1 g/l
Vinařství Hanzel

Vinařství HANZEL navazuje na dlouholetou rodinnou tradici výroby vína, předávanou z generace na generaci. Cílem vinařství je výroba kvalitních přívlastkových vín z hroznů vypěstovaných na význačných viničních tratích v okolí Miroslavi, jako jsou např. Weinperky, ležící na úpatí Markova kopce, či Volné pole. Vína  jsou vyráběna tradičním způsobem za použití nejmodernější technologie, která zaručuje šetrné zpracování hroznů. Maximální důraz kladený na kvalitu hroznů a jejich šetrné zpracování dává těmto vínům výjimečný a osobitý charakter. Od roku 2014 je vinařství Hanzel součístí skupiny LAHOFER.