Müller Thurgau, Pozdní sběr, 2015, Vinařství Dufek, 0.75 l

Müller Thurgau, Pozdní sběr, 2015, Vinařství Dufek, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 11835
Oblast Morava
Podoblast Velkopavlovická
Kategorie Pozdní sběr
Barva Bílé
Cukr Polosuché
Zařazení Tiché
Ročník 2015
Šarže 5815
Uzávěr Korkový uzávěr
225 Kč s DPH
Dostupnost:
Skladem 3 ks
Osobně v Modleticích:
dnes
Osobně v Praze:
dnes po 17:30
Přepravní společností:
pondělí 13.7
Podrobnosti

Velmi rozšířená odrůda, ve vůní s typickým broskvovým aroma. Víno je v chuti lehké s angreštovými tóny se střední dochutí.

Obec: Kobylí
Trať: Dvořanky

Alkohol: 12,5 % obj.
Zbytkový cukr: 11,4 g/l
Kyseliny: 6,5 g/l

Doporučená teplota podávání: 10 - 12 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem. Víno je možné archivovat po dobu 3 - 5 let od lahvování.

Zobrazit méněZobrazit více
Obec: Kobylí
Trať: Dvořanky
Alkohol12,5 % obj
Kyseliny6,5 g/l
Zbytkový cukr11,4 g/l
Vinařství Dufek

Vinařství Josef Dufek je rodinné vinařství. Najdeme ho ve Svatobořicích-Mistřín na Moravě. Firma byla založena v roce 2003. Rodina se však vinařstvím zabývá více než 100 let. Majitelem je Josef Dufek ml., který pracoval v Itálii ve výzkumné vinařské stanici. Jejich výroba se provádí v rámci integrované produkce s maximální šetrností k přírodě. Používají nejmodernější technologie, jakými jsou pneumatické lisování, řízené kvašení, používání vinifikátorů, jablečnomléčné fermentace, případně doškolování některých vín v dubových sudech. Vína jsou lahvována na moderní plnící lince a následně uložena ke zrání na láhvi. Rozloha jejich vinic je 17ha. Převážná část produkce pochází z hroznů z vlastních vinic. Vinařství nabízí kvalitní, většinou přívlastková vína. Jejich motto je: „Všechno se podřizuje kvalitě.“