Müller Thurgau, Kabinet, 2015, Velkobílovická vína, 0.75 l

Müller Thurgau, Kabinet, 2015, Velkobílovická vína, 0.75 l
Země původu
Vlastnosti
ID produktu 12316
Oblast Morava
Podoblast Velkopavlovická
Kategorie Kabinet
Barva Bílé
Cukr Suché
Zařazení Tiché
Ročník 2015
Šarže 08/15
Uzávěr Korkový uzávěr
Toto víno právě nemáme skladem. Pokud chcete ověřit jeho opětovnou dostupnost, zeptejte se nás (info@velkovinoteka.cz , 734 428 896). Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Velkobílovická vína. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Na dotaz
Podrobnosti

Víno zelenožluté barvy s jemnou vůní bělomasých broskví. Chuť je svěží harmonická s příjemnou kyselinkou, která dodává vínu pikantní svěžest.

Doporučujeme podávat k předkrmům, lehkým úpravám drůbežího masa s ovocem nebo čerstvým ovčím a kozím sýrům.

Ocenění:

  • Mikulovské Vinné Trhy 2016 - stříbrná medaile

Obec: Moravský Žižkov
Trať: Sahary

Alkohol: 10,5 % obj.
Zbytkový cukr: 1,3 g/l
Kyseliny: 5,3 g/l

Doporučená teplota podávání: 10 - 12 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem. Víno je vhodné k archivaci po dobu 2 - 3 let.

Zobrazit méněZobrazit více
Obec: Moravský Žižkov
Trať: Sahary
Alkohol10,5 % obj
Kyseliny5,3 g/l
Zbytkový cukr1,3 g/l
Velkobílovická vína

Z původně obchodní společnosti se v roce 2006 vyvinulo plnohodnotné vinařství, které produkuje velmi kvalitní a moderní vína. Nachází se v nejúrodnější části Jihomoravského kraje, v největší vinařské obci ČR ve Velkých Bílovicích. Velkobílovická vína jsou moderní vinařská firma přinášející na trh mladá, svěží vína s důrazem na odrůdový projev. Moderní styl vín podtrhuje i nová, moderní ambaláž. Vynikající klimatické podmínky, poloha a půdní složení tamních tratí umožňují docílit dobré cukernatosti a kvality hroznů, což je první a nejdůležitější předpoklad pro výrobu kvalitních vín. Na vinicích o rozloze 20 ha je vysazená široká skladba 20 odrůd, 12 bílých a 8 červených. Z modrých hroznů vyrábí zejména růžová vína a klarety.