Modrý Portugal rosé, Svatomartinské 2021, Sing Wine, 4+2 ZDARMA

Modrý Portugal rosé, Svatomartinské 2021, Sing Wine, 4+2 ZDARMA
Běžná cena s DPH714 Kč
Ušetříte245 Kč 34 %
Vaše cena s DPH469 Kč
Vaše cena bez DPH388 Kč
Kód17052
Alkohol12
BarvaRůžové
OdrudaModrý Portugal
CukrSuché
VýrobceSing Wine
KategorieZemské
Ročník2021
KolekceSvatomartinské
ID produktu17052
Šarže11-21
ObecVelké Bílovice
OblastMorava
PodoblastVelkopavlovická
UzávěrŠroubový uzávěr
ZařazeníTiché víno
ZeměČeská republika
Dostupnost:
Skladem 2 ks
Osobně v Modleticích:
dnes
Osobně v Praze:
dnes po 17:30
Přepravní společností:
zítra

Malinová barva, vůně připomínající bonbóny, maliny či nezralé třešně. Chuť je osvěžující a ovocitá s pikantní kyselinkou. Nyní v akci 4+2 ZDARMA.

Doporučujeme podávat k rybám nebo propečené husičce.

 

Doporučená teplota podávání: 8 - 10 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl šroubový uzávěr zalit vínem. Dle tradice se říká, že by se víno mělo vypít do Velikonoc následujícího roku, nicméně toto víno vydrží určitě v dobré kondici do konce roku 2022.

 

Svatomartinské víno - Ochutnejte první mladé růžové víno ročníku 2021, uvedené na trh pod označením "Svatomartinské", společnou známkou českých a moravských vinařů. Je historickou tradicí, že na svátek sv. Martina - 11. listopadu si vinaři poprvé mohli přiťuknout mezi sebou, se svým hospodářem i příchozími. Tento den se hodnotí úroda i to, jaký asi ten nový ročník je.

Mladé a svěží odrůdy moravských vín jsou již v první polovině listopadu schopny nabídnout zajímavý a svěží projev bílých, růžových a červených vín. Navíc je to období relativního "vinařského" klidu po sklizni a první fázi tvorby "regulerních" vín ročníku. Proto vinař může část své produkce vytvořit ve formě mladých vín, která se konzumují záhy po svém vzniku.