Modrý Portugal, Osm století, Výběr z hroznů, 2016, Patria Kobylí, 0.75 l

Modrý Portugal, Osm století, Výběr z hroznů, 2016, Patria Kobylí, 0.75 l
Země původu
Vlastnosti
ID produktu 14560
Oblast Morava
Podoblast Velkopavlovická
Výrobce Patria Kobylí
Kategorie Výběr z hroznů
Kolekce Osm století
Barva Červené
Cukr Suché
Zařazení Tiché víno
Ročník 2016
Šarže 84-16/8
Uzávěr Korkový uzávěr
Toto víno právě nemáme skladem. Pokud chcete ověřit jeho opětovnou dostupnost, zeptejte se nás (info@velkovinoteka.cz , 734 428 896). Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Patria Kobylí. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Na dotaz
Podrobnosti

Barva vína je tmavě červená. Vůně vína je plná, mohutná. Technologie řízeného kvašení a následného zrání v dubových sudech vytváří ovocný a zároveň i jemně dřevitý buket s příjemně vyváženými tóny, jemnými tříslovinami a dlouhou, svůdnou, karamelovou dochutí.

Doporučujeme podávat k drůbežím masům s hutnou úpravou, jemným biftekům a některým sýrům.

Ocenění:

  • Vinařské Litoměřice 2019 - zlatá medaile

 

Doporučená teplota podávání je 15 - 16 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem.

Zobrazit méněZobrazit více
Obec: Kobylí
Trať: Lumperky
Alkohol13,5 % obj
Kyseliny5,2 g/l
Zbytkový cukr0,3 g/l
Bezcukernatý extrakt37 g/l
Patria Kobylí

Patria Kobylí a.s. je společnost, která vyrábí ročně přes 1,3 milionů lahví, patří mezi vinařství, které zaujímají významné místo na trhu. Vinice o rozloze 156 hektarů se rozkládají ve velkopavlovické oblasti. Vinice podléhají programu integrované produkce, což je program, kdy se vinice musí ošetřovat ekologicky, šetrně vůči životnímu prostředí. Tento způsob se uplatňuje také při výrobě ve sklepích, kde se snoubí staré vinařské tradice s moderní technologií. Pod chráněnou značkou "Vína z Kobylí" vyrábí společnost vína jakostní révová, vína s přívlastkem, vína bariková, ročníková vína i archivní vína. Později se k vínům připojil i Patria sekt. O kvalitě vín z Kobylí hovoří i četná ocenění na soutěžích a výstavách. S víny z Kobylí , se můžete setkat i v Salónu vín ve Valticích. Ochutnejte a prožijte hezké chvíle s víny z Kobylí.