Modrý Portugal, Klasik, Zemské, 2018, ZD Němčičky, 0.75 l

-9 %
Nové
Modrý Portugal, Klasik, Zemské, 2018, ZD Němčičky, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 14733
Oblast Morava
Výrobce ZD Němčičky
Kategorie Zemské
Kolekce Klasik
Barva Červené
Cukr Polosuché
Zařazení Tiché
Ročník 2018
Šarže 21-18
Uzávěr Šroubový uzávěr
160 Kč
145 Kč s DPH
Dostupnost:
Skladem 8 ks
Osobně v Modleticích:
zítra
Osobně v Praze:
zítra po 17:30
Přepravní společností:
pozítří
Podrobnosti

Víno s výraným, odrůdovým charakterem s plnou a elegantní strukturou. Ve víně byl ponechán vyšší zbytkový cukr, což něj dělá mimořádně pitelné a hladké víno.

 

Doporučená teplota podávání: 14 - 16 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl šroubový uzávěr zalit vínem. Víno je možné archivovat po dobu 3 - 4 let od lahvování.

 

Řada KLASIK – je moderní řada převážně bílých a růžových vín. Vína jsou lahvována pod šroubový uzávěr, který umožní udržet vína mladá, šťavnatá, svěží a s vysokou primární aromatikou. Cukernatost hroznů při sběru je u řady Klasik 19 - 23° NM.

Zobrazit méněZobrazit více
Alkohol10,5 % obj
Kyseliny5,5 g/l
Zbytkový cukr8 g/l
ZD Němčičky

ZD Němčičky patří mezi středně velké vinařství. Nachází se na Moravě v podoblasti Velkopavlovické, v centru Modrých hor. Vinařství obhospodařuje 124 hektarů vlastních vinic, které dávají vzniknout svěžím bílým a plným červeným vínům. Mottem vinařství je produkce vína z vlastních vinic. Vyjadřují tím přesvědčení, že kvalita vína vzniká ve vinici a určuje tím vztah ke krajině a odkazu našich předků. Pěstování hroznů probíhá na vysoké kvalitativní úrovni. Vína vypěstovaná na vinicích ZD Němčičky, dala již několikrát vznik vínům, které se zařadili mezi 100 nejlepších vín ČR.