Modrý Portugal, Kabinet, 2015, Château Lednice, 0.75 l

Modrý Portugal, Kabinet, 2015, Château Lednice, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 11831
Oblast Morava
Podoblast Mikulovská
Výrobce Château Lednice
Kategorie Kabinet
Barva Růžové
Cukr Polosuché
Zařazení Tiché
Ročník 2015
Šarže L1513/4
Uzávěr Korkový uzávěr
Toto zboží již není dostupné. Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Château Lednice. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Nedostupné
Podrobnosti

Víno světle růžové barvy s odstínem čajové růže. Ovocná vůně, připomínající čerstvou malinovou šťávu, je v chuti doplněna příjemnou chutí čajového taninu a malinové marmelády.

Doporučujeme podávat k lehkým předkrmům, těstovinovým salátům nebo k piškotovým zákuskům.

Obec: Lednice
Trať: Ve starých

Alkohol: 12,0 % obj.
Zbytkový cukr: 5,0 g/l
Kyseliny: 4,3 g/l

Doporučená teplota podávání: 10 - 12 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem. Víno je možné archivovat po dobu 2 - 4 let od lahvování.

Zobrazit méněZobrazit více
Obec: Lednice
Trať: Ve starých
Alkohol12,0 % obj
Kyseliny4,3 g/l
Zbytkový cukr5 g/l
Château Lednice

Vinice vinařství Château Lednice se rozkládají v oblasti Lednicko-valtického areálu. Nejrozšířenější odrůda, kterou společnost zpracovává je Rulandské šedé. Toto víno, které je pěstováno ve vyhlášených tratích Jižní svahy a U Cihelny ve Valticích dosahuje opravdových kvalit. Další důležitou odrůdou je Tramín červený z trati Ve Starých v Lednici. Vinařství Château Lednice vyrábí také víno z hroznů univerzitních vinic Mendelovy univerzity, zahradnické fakulty. Víno se pěstuje a zpracovává dle zásad integrované produkce tzn. ekologicky s úctou k přírodě. Víno, které firma vyrábí je dodáváno v typických lahvích typu Schlegel, do kterých je víno stáčeno odedávna. Vinařství je také provozovatelem zajímavého sklepního podzemí - Valtického Podzemí, které vzniklo rekonstrukcí části historických sklepů a jejich propojení. Sklepení má délku přes 700 metrů a můžete zde ochutnat všechna vína z vinařství Château Lednice. Společnost vystavuje svá vína na vinařských soutěžích doma i v zahraničí a pravidelně získává řadu ocenění.