Merlot, Výběr z hroznů - barrique, 2018, Vinařství Sedlák, 0.75 l

Merlot, Výběr z hroznů - barrique, 2018, Vinařství Sedlák, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 15776
Oblast Morava
Podoblast Velkopavlovická
Odruda Merlot
Kategorie Výběr z hroznů - barrique
Barva Červené
Cukr Suché
Zařazení Tiché
Ročník 2018
Šarže 123/18
Uzávěr Korkový uzávěr
Toto víno právě nemáme skladem. Pokud chcete ověřit jeho opětovnou dostupnost, zeptejte se nás (info@velkovinoteka.cz , 734 428 896). Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Vinařství Sedlák. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Na dotaz
Podrobnosti

Krásně vyzrálé hrozny Merlotu pocházejí z nejlepší viniční trati Velkých Bílovic, dříve nazývané Panské. Víno zrálo rok ve francouzských dubových sudech barrique. Víno je robustní a vyniká harmonickou tříslovinou a elegantní dochutí.

 

Doporučená teplota podávání: 16 - 18 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem.

Zobrazit méněZobrazit více
Obec: Velké Bílovice
Trať: Přední hora
Alkohol13,5 % obj
Kyseliny5 g/l
Zbytkový cukr0,2 g/l
Vinařství Sedlák

Novodobá historie Vinařství Sedlák se píše od roku 1994, kdy jí začali psát otcové dnešních majitelů Jarka a Milana. Jarek absolvoval Střední vinařskou školu a Milan Obchodní Vinařskou akademii a následně se pustili do podnikání. První víno lahvovali pod společným názvem Rodinné vinařství Sedlák v roce 2006. Vína z Vinařství Sedlák pocházejí z výborných vinařských poloh vyhlášených vinic s daným původem, který vínům dodává jedinečnost, osobitost a vína v sobě nesou charakter rozmanitých půd. Vinice vinařství se nachází v obci Velké Bílovice a jejich rozloha je 14 hektarů. Hrozny jsou ošetřovány a sklízeny ručně a bez mechanických zásahů. Ve vinařství kladou důraz na práci s jednotlivými keři během celého vinařského roku. Výsledkem jsou výborná a originální vína vysoké kvality.