Merlot, Výběr z hroznů - barrique, 2015, Vinofol, 0.75 l

Náš tip
Merlot, Výběr z hroznů - barrique, 2015, Vinofol, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 14049
Oblast Morava
Podoblast Mikulovská
Výrobce Vinofol
Odruda Merlot
Kategorie Výběr z hroznů - barrique
Kolekce Exclusive
Barva Červené
Cukr Suché
Zařazení Tiché
Ročník 2015
Šarže 1545
Uzávěr Korkový uzávěr
Toto víno právě nemáme skladem. Pokud chcete ověřit jeho opětovnou dostupnost, zeptejte se nás (info@velkovinoteka.cz , 734 428 896). Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Vinofol. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Na dotaz
Podrobnosti

V neobyčejně expresivní vůni se mísí koncentrovaná ovocnost se střelným prachem a sušenými jahodami. Vůně se kontinuálně promítají do extraktivní, velice silné chuti s otiskem višní v hořké čokoládě a espressa z arabiky, podpořené harmonizujícími tóny vanilky, sladkými tříslovinami z kvalitního dubového sudu. Prostě Bordeaux z Moravy. Víno 11 měsíců zrálo v dubových sudech typu barrique.

 

Doporučená teplota podávání: 15 - 17 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem.

Zobrazit méněZobrazit více
Obec: Pavlov
Trať: Nová hora
Alkohol14,0 % obj
Kyseliny5,6 g/l
Zbytkový cukr0,4 g/l
Vinofol

Vinařství Novosedly VINOFOL je rodinné vinařství, které vedou je bratři Pavel a Richard Foltýnovi a do práce jsou zapojeni i další členové rodiny. Od roku 1992 vybudovali moderní vinařský podnik vybavený veškerou potřebnou soudobou technologií od příjmu hroznů přes různé volitelné způsoby vinifikace a zrání až po šetrnou filtraci a moderní lahvování. Dnes patří k technologicky nejlépe vybaveným podnikům.