Merlot, Výběr z hroznů, 2017, Vinařství Sedlák, 0.75 l

Merlot, Výběr z hroznů, 2017, Vinařství Sedlák, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 14670
Oblast Morava
Podoblast Velkopavlovická
Odruda Merlot
Kategorie Výběr z hroznů
Barva Červené
Cukr Suché
Zařazení Tiché
Ročník 2017
Šarže 124/17
Uzávěr Korkový uzávěr
Toto zboží již není dostupné. Pravděpodobně máme ale podobné víno z vinařství Vinařství Sedlák. Podívejte se na celou nabídku zde
Dostupnost:
Nedostupné
Podrobnosti

Krásně vyzrálé hrozny Merlotu pocházejí z nejlepší viniční trati Velkých Bílovic, dříve nazývané Panské. Víno zrálo rok ve francouzských dubových sudech barrique. Víno je robustní a vyniká harmonickou tříslovinou a elegantní dochutí.

 

Doporučená teplota podávání: 16 - 18 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem.

Zobrazit méněZobrazit více
Obec: Velké Bílovice
Alkohol13,5 % obj
Kyseliny5,3 g/l
Zbytkový cukr0,1 g/l
Vinařství Sedlák

Novodobá historie Vinařství Sedlák se píše od roku 1994, kdy jí začali psát otcové dnešních majitelů Jarka a Milana. Jarek absolvoval Střední vinařskou školu a Milan Obchodní Vinařskou akademii a následně se pustili do podnikání. První víno lahvovali pod společným názvem Rodinné vinařství Sedlák v roce 2006. Vína z Vinařství Sedlák pocházejí z výborných vinařských poloh vyhlášených vinic s daným původem, který vínům dodává jedinečnost, osobitost a vína v sobě nesou charakter rozmanitých půd. Vinice vinařství se nachází v obci Velké Bílovice a jejich rozloha je 14 hektarů. Hrozny jsou ošetřovány a sklízeny ručně a bez mechanických zásahů. Ve vinařství kladou důraz na práci s jednotlivými keři během celého vinařského roku. Výsledkem jsou výborná a originální vína vysoké kvality.