Merlot rosé, Pozdní sběr, 2019, VINO HORT, 0.75 l

Akce
Merlot rosé, Pozdní sběr, 2019, VINO HORT, 0.75 l Země původu
Vlastnosti
ID produktu 15491
Oblast Morava
Podoblast Znojemská
Odruda Merlot
Kategorie Pozdní sběr
Barva Růžové
Cukr Suché
Zařazení Tiché
Ročník 2019
Šarže 10/19
Uzávěr Skleněný uzávěr
270 Kč s DPH
Dostupnost:
Skladem 1 ks
Osobně v Modleticích:
pozítří
Osobně v Praze:
pozítří po 17:30
Přepravní společností:
úterý 26.1
Podrobnosti

Barva vína je sytě růžová. Voní příjemně nasládle po čerstvých malinách. Již od prvního doušku poznáte plné, odrůdově výrazné se zvláštně kompotovou chutí a nevšední dochutí přezrálých malin. Rosé tak působí pevným, lahodným a svěžím dojmem.

Doporučujeme podávat k vepřové panence s kořenovou zeleninou.

 

Doporučená teplota podávání: 8 - 10 °C

Skladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl skleněný uzávěr zalit vínem. Víno lze archivovat nejméně do roku 2021.

Zobrazit méněZobrazit více
Obec: Strachotice
Trať: Lampelberg
Alkohol13,0 % obj
Kyseliny6,2 g/l
Zbytkový cukr7,9 g/l
Vinařství VINO HORT

Historie Vinařství VINO HORT sahá do roku 1999, kdy bylo založeno. Vinný sklep vinařství se nachází v Dobšicích u Znojma. Vinařství nedisponuje vlastními vinicemi a hrozny pro výrobu vína pocházejí od prověřených a stálých dodavatelů z prověřených a předem dohodnutých vinic. Výnosnost na jednom keři musí být menší než 2kg s možností další redukce na ledové nebo botrytické víno. Vinařství klade důraz na pečlivý výběr zdravých hroznů s fyziologickou vyzrálostí. Filozofií vinařství jsou dvě slova: "Odrůda a Poloha". Vinařství se při výrobě vína nebojí experimentů a nových technologických postupů, které jsou v souladu s přírodou. Stále více se zaměřují na metodu battonage a sur-lie. Největší úspěchy zaznamenává vinařství ve výrobě růžových vín.